Аеробіка (Box)

Box Аеробіка — це інтенсивне кардіо-тренування з елементами таких видів єдиноборств як карате, кікбоксинг, тай-бо і тхеквондо.

Про клас

Розроблена у Новій Зеландії, програма підкорює серця закоханих у фітнес по всьому світу.

Тренування триває годину, але покликане приводити тіло у форму в рекордно короткі строки. Програма розроблена на основі єдиноборств: поєднання класичної аеробіки із вправами з бойових мистецтв робить заняття ефективним в першу чергу для схуднення (через високу інтенсивність та спалювання значної кількості калорій). Боді Комбат сприяє розвитку гнучкості, спритності та координації.

Ви поліпшите поставу, зміцните ваші м’язи, позбудетеся від зайвої ваги і целюліту.

Box Аеробіка відноситься до кардіо-тренувань — з його допомогою ви поліпшите роботу серцево-судинної системи, збільшите свою витривалість.

Курс не рекомендовано тим, хто тільки починає знайомство із світом Фітнесу. Якщо навіть прості аеробні вправи (легкий біг, танці) Вам даються важко, варто почати із класичної аеробіки або зумби. Коли ж Ваш організм призвичаїться до середніх навантажень, Ви сміливо можете записуватись на клас Kibo!

Рекомендована частота занять

Це залежить від ваших цілей.
Якщо ви хочете схуднути, то тренуйтеся за програмою 3-4 рази в тиждень і дотримуйтесь правил здорового харчування.
Якщо ви хочете створити гарний рельєф тіла, рекомендуємо вам чергувати Kibo із силовими тренуваннями. Так, у тренера Галузінської Юлії тижнева програма складається із 3-х занять, що ідеально доповнюють одне одного — Степ Аеробіка (аеробне навантаження), власне Кібо (кардіо навантаження) та Функціональний тренінг (силове навантаження)

Поради щодо одягу для занять Kibo

Ми рекомендуємо зручний, краще еластичний облягаючий одяг, що не заважає інтенсивним рухам, махам, стрибкам. Взуття — кросівки.

Залиште коментар

Інформація

 зал №1
 Кількість тижнів55
 Відкрито з: 22.05.2020
 Дні
Ср
 19:00 - 20:00

Тренер

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!