Loading Події
  • This event has passed.

All Події

Відкриття нового кросфіт залу «Titan Box»

11.11.2017 @ 14:00 - 16:00

Ідея відкриття сучасного залу, оснащеного за всіма світовими стандартами, виникла півроку тому, коли в «СВ-Клубі» було відкрито перший подібний зал.

Ми зрозуміли, що інтерес в людей на це є. І що мене найбільше радує, що молоде покоління тягнеться до спорту, а не пляшки пива і сухариків.

Сергій Явний – керівник напряму «I love fitness»

Тож три місяці тому було прийнято рішення модернізувати великий зал «СВ-клубу» у професійний зал кроссфіту. На подібному оснащенні, яким його обладнали, нині відбуваються світові змагання з цього виду спорту.

Головний ініціатор та натхненник ідеї – власник «СВ-клубу» Віктор Вікарчук.

Ціль власника, Віктора Вікарчука, така, щоб зробити націю здоровою та щасливою. Тому сьогодні відкриває найбільший на Західній Україні кроссфіт-зал, площею понад 800 метрів. Це три яруси. Це – кардіоспорт, гімнастика, функціональна зона.

Владислав Лисенко – піар-менеджер

Новий зал зустрічав гостей з 11 ранку.

У залі вдалося зібрати кращих тренерів краю із кроссфіту. Окрім Валерія Михайловського, це – Олександр Антонюк, Владислав ДемЕцький, Мирослав Шуляк та Олексій Дацюк, який куруватиме підлітків. А напрям кроссфіт-леді очолюватиме Катерина Михайловська. Усі вони – багаторазові призери різноманітних змагань. А що перемоги заслужені – змогли довести усім гостям свята. Просто під час нього тренери провели майстер-клас.

Свою силу та вправність демонстрували гостям тренери залу «Titan Box»

Чудова можливість скласти перше враження про спортсмена тим, хто тільки планує займатися кросфітом.

Не менш захопливими були виступи друзів «СВ-клубу» та його багаторічних партнерів. Красу і грацію демонстрували дівчата з агентства «Ірен-моделс», силу і витривалість –14-річна Аня Молчанова та семикласник-важкоатлет Павло Кучер. Захоплення усіх присутніх викликав учасник олімпійських ігор Олександр Пєлєшенко.

Ми дякуємо усім друзям і партнерам, котрі сьогодні нас підтримали.

Наталя Нізевич – піар-директор «СВ-клубу»

Тренер Валерій Михайловський пояснює: особливість кроссфіту полягає у тому, що він поєднує у собі елементи різних видів спорту. Завдяки цьому кроссфіт вважають елітним спортом.

300Головною задачею є розвиток усіх фізичних якостей. Найстарший кроссфітер сьогодні – в Штатах, 94 роки. Йому приписали в лікарні займатися кроссфітом, щоб тренувати серцево-судинну систему.

Валерій Михайловьский – майстер спорту, тренер

Ще однією особливістю кроссфіту є те, що він не має обмежень за віком. Тренування можна починати з п’яти-шести років. І далеко не останню роль у цьому відіграє приклад батьків.

Якщо батько прийде з сином і той буде дивитися на батька, син буде, повірте, займатися і тягнутися до нього.

Валерій Михайловьский – майстер спорту, тренер

Спеціалізація напрямку кросфіт — це відсутність спеціалізації, як такої. Програма по кросфіту єдина, але зважаючи на аспекти фізіологічні, вікові та рівень підготовки людини, тренер змінює інтенсивність та навантаження. Тому згодом кожен обов’язково тут відчуває себе не просто аматорм, а професіоналом.

Під час свята відбулось кілька десятків розіграшів.

Учасники отримали подарунки від спа-центру «Spa Relax» та спортивно-оздоровчого комплексу «I Love Fitness»

Цього дня зал, без перебільшень, був наповнений лише позитивом та радістю!

Бенкет із вишуканими частуванням забезпечив ресторан «Стейк Хаус».

Особливо до смаку гостям прийшовся торт, виготовлений спеціально до відкриття залу у власній кондитерській закладу «СВ-клуб»

А після урочистої частини відбулось безкоштовне тренування з кросфіт у новому залі «Titan Box».

До речі, усі бажаючі протягом дня могли приєднатись до тренування, також абсолютно безкоштовно.

Дивіться розклад тренувань у «Titan Box»

Деталі

Дата:
11.11.2017
Час:
14:00 - 16:00
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Місце проведення

Організатори

спортивно-оздоровчий комплекс «I lOVE FITNESS»
«Titan Box»