на середу

на п’ятницю

Актуальний розклад на четвер

Тренажерний зал працює сьогодні з 7:00 до 22:00

Басейн працює сьогодні з 7:00 до 22:00

Кросфіт зал «Titan Box» працює сьогодні з 8:00 до 21:00

Четвер
09.00
Аквааеробіка
тренер Крушниська Тетяна
09.00
09.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Port de Bras (Пілатес порт де брас)
тренер Пастух Тетяна
09.00
10.00
зал №1
Port de Bras (Пілатес порт де брас)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок
10.00
Zumba (Зумба)
тренер Крушницька Тетяна
10.15
11.15
зал №2
Zumba (Зумба)найвідоміший фінтес-танець у світі. Це запальні ритми, під які можна і потанцювати, і зайнятися спортом, і втратити зайві кілограми. І головне — з посмішкою та задоволенням

Аквамама
тренер Гук Наталя
11.00
11.50
басейн, I поверх
Аквамаматанцювальна аеробіка у воді для майбутніх мам
11.00
12.00
13.00
14.00
Pole Sport
тренер Загребенюк Олена
14.30
15.30
зал «Pole Dance»

Дитячі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
15.00
15.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
15.30
20.00
зал №2

Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Пілатес для вагітних
тренер Загребенюк Олена
16.00
17.00
зал №1
Пілатес для вагітнихзаняття із класичними вправами по протоколу Пілатесу, адаптовиних для вагітної жінки

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств

Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
17.00
17.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Crossfit-Junior
тренер Дацюк Олексій
17.00
18.00
зал «Titan Box»

Crossfit-важка атлетика
тренер Антонюк Олександр
17.00
18.00
зал «Titan Box»

Pole Sport (дитяча група)
тренер Загребенюк Олена
17.30
18.30
зал «Pole Dance»

Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
17.30
20.00
зал єдиноборств

Аквааеробіка
тренер Гук Наталя
18.00
18.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Crossfit
тренер Владислав Демецький
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Михайловський Валерій
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Спортивні танці
викладач Михайлов Олександр
18.00
19.00
зал №1

Танцювальная Аеробіка (Strip-Dance)
тренер Гук Олена
19.00
20.00
зал №1

Pole Dance
тренер Молчанова Марина
19.00
20.00
зал «Pole Dance»

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»

Аквааеробіка
тренер Гук Наталя
20.00
20.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Zumba (Зумба)
тренер Гук Світлана
20.00
21.00
зал №1
Zumba (Зумба) найвідоміший фінтес-танець у світі. Це запальні ритми, під які можна і потанцювати, і зайнятися спортом, і втратити зайві кілограми. І головне — з посмішкою та задоволенням

Ку-до
тренер Титаренко Леонід
20.00
21.20
зал єдиноборств
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00

Четвер

  • Аквааеробіка
    09.00 - 09.50
  • Port de Bras (Пілатес порт де брас)
    09.00 - 10.00
  • Zumba (Зумба)
    10.15 - 11.15
  • Аквамама
    11.00 - 11.50
  • Pole Sport
    14.30 - 15.30
  • Дитячі групи з плавання
    15.00 - 15.55
  • Танці (дитяча група)
    15.30 - 20.00
  • Дитячі групи з плавання
    16.00 - 16.55
  • Пілатес для вагітних
    16.00 - 17.00
  • Тхеквандо
    16.30 - 18.00
  • Дитячі групи з плавання
    17.00 - 17.55
  • Crossfit-Junior
    17.00 - 18.00
  • Crossfit-важка атлетика
    17.00 - 18.00
  • Pole Sport (дитяча група)
    17.30 - 18.30
  • Тхеквандо
    17.30 - 20.00
  • Аквааеробіка
    18.00 - 18.50
  • Crossfit
    18.00 - 19.00
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
    18.00 - 19.00
  • Спортивні танці
    18.00 - 19.00
  • Танцювальная Аеробіка (Strip-Dance)
    19.00 - 20.00
  • Pole Dance
    19.00 - 20.00
  • Crossfit
    19.00 - 20.30
  • Аквааеробіка
    20.00 - 20.50
  • Zumba (Зумба)
    20.00 - 21.00
  • Ку-до
    20.00 - 21.20
Четвер
14.00
Pole Sport
тренер Загребенюк Олена
14.30
15.30
зал «Pole Dance»
15.00
16.00
17.00
Pole Sport (дитяча група)
тренер Загребенюк Олена
17.30
18.30
зал «Pole Dance»
18.00
19.00
Pole Dance
тренер Молчанова Марина
19.00
20.00
зал «Pole Dance»

Четвер

  • Pole Sport
    14.30 - 15.30
  • Pole Sport (дитяча група)
    17.30 - 18.30
  • Pole Dance
    19.00 - 20.00
Четвер
19.00
Танцювальная Аеробіка (Strip-Dance)
тренер Гук Олена
19.00
20.00
зал №1

Четвер

  • Танцювальная Аеробіка (Strip-Dance)
    19.00 - 20.00
Четвер
09.00
Аквааеробіка
тренер Крушниська Тетяна
09.00
09.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
10.00
11.00
Аквамама
тренер Гук Наталя
11.00
11.50
басейн, I поверх
Аквамаматанцювальна аеробіка у воді для майбутніх мам
12.00
13.00
14.00
15.00
Дитячі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
15.00
15.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
16.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
17.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
17.00
17.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
18.00
Аквааеробіка
тренер Гук Наталя
18.00
18.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
19.00
20.00
Аквааеробіка
тренер Гук Наталя
20.00
20.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Четвер

  • Аквааеробіка
    09.00 - 09.50
  • Аквамама
    11.00 - 11.50
  • Дитячі групи з плавання
    15.00 - 15.55
  • Дитячі групи з плавання
    16.00 - 16.55
  • Дитячі групи з плавання
    17.00 - 17.55
  • Аквааеробіка
    18.00 - 18.50
  • Аквааеробіка
    20.00 - 20.50
Четвер
16.00
Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств

Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
17.30
20.00
зал єдиноборств
17.00
18.00
19.00
20.00
Ку-до
тренер Титаренко Леонід
20.00
21.20
зал єдиноборств
21.00

Четвер

  • Тхеквандо
    16.30 - 18.00
  • Тхеквандо
    17.30 - 20.00
  • Ку-до
    20.00 - 21.20
Четвер
10.00
Zumba (Зумба)
тренер Крушницька Тетяна
10.15
11.15
зал №2
Zumba (Зумба)найвідоміший фінтес-танець у світі. Це запальні ритми, під які можна і потанцювати, і зайнятися спортом, і втратити зайві кілограми. І головне — з посмішкою та задоволенням
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Zumba (Зумба)
тренер Гук Світлана
20.00
21.00
зал №1
Zumba (Зумба) найвідоміший фінтес-танець у світі. Це запальні ритми, під які можна і потанцювати, і зайнятися спортом, і втратити зайві кілограми. І головне — з посмішкою та задоволенням

Четвер

  • Zumba (Зумба)
    10.15 - 11.15
  • Zumba (Зумба)
    20.00 - 21.00
Четвер
17.00
Crossfit-Junior
тренер Дацюк Олексій
17.00
18.00
зал «Titan Box»

Crossfit-важка атлетика
тренер Антонюк Олександр
17.00
18.00
зал «Titan Box»
18.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Михайловський Валерій
18.00
19.00
зал «Titan Box»
19.00
Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»
20.00

Четвер

  • Crossfit-Junior
    17.00 - 18.00
  • Crossfit-важка атлетика
    17.00 - 18.00
  • Crossfit
    18.00 - 19.00
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
    18.00 - 19.00
  • Crossfit
    19.00 - 20.30
Четвер
09.00
Port de Bras (Пілатес порт де брас)
тренер Пастух Тетяна
09.00
10.00
зал №1
Port de Bras (Пілатес порт де брас)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Пілатес для вагітних
тренер Загребенюк Олена
16.00
17.00
зал №1
Пілатес для вагітнихзаняття із класичними вправами по протоколу Пілатесу, адаптовиних для вагітної жінки

Четвер

  • Port de Bras (Пілатес порт де брас)
    09.00 - 10.00
  • Пілатес для вагітних
    16.00 - 17.00
Четвер
15.00
Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
15.30
20.00
зал №2

Спортивні танці
викладач Михайлов Олександр
18.00
19.00
зал №1
16.00
17.00
18.00
19.00

Четвер

  • Танці (дитяча група)
    15.30 - 20.00
  • Спортивні танці
    18.00 - 19.00
No groups available!