на середу

на п’ятницю

Актуальний розклад на четвер

Тренажерний зал працює сьогодні з 7:00 до 22:00

Кросфіт зал «Titan Box» працює сьогодні з 8:00 до 21:00

Четвер
16.00
Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Юлія Одарич
16.00
17.00
зал «Titan Box»

Тхеквандо (старша група)
тренер Михайловський Валерій
16.30
17.30
зал єдиноборств

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Юлія Одарич
17.00
18.00
зал «Titan Box»
17.00
18.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Pilates (Пілатес)
тренер Семенова Карина
18.00
19.00
рожевий зал
Pilates (Пілатес)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок

Джампінг (Sky Jumping)
тренер Мозолюк Любов
18.30
19.30
синій зал

Pole Dance
тренер Душкевич Олександра
18.30
19.30
зал «Fly Dance»

Fitness Mix
тренер Семенова Карина
19.00
20.00
рожевий зал

High Heels Dance
тренер Златова Олександра
19.00
20.00
зал поруч з тренажерним

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»

Тайський бокс / К 1 (доросла група)
тренер Пацерук Олександр
19.00
21.00
зал єдиноборств
19.00
20.00

Четвер

  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
    16.00 - 17.00
  • Тхеквандо (старша група)
    16.30 - 17.30
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
    17.00 - 18.00
  • Crossfit
    18.00 - 19.00
  • Pilates (Пілатес)
    18.00 - 19.00
  • Джампінг (Sky Jumping)
    18.30 - 19.30
  • Pole Dance
    18.30 - 19.30
  • Fitness Mix
    19.00 - 20.00
  • High Heels Dance
    19.00 - 20.00
  • Crossfit
    19.00 - 20.30
  • Тайський бокс / К 1 (доросла група)
    19.00 - 21.00
Четвер
18.00
Джампінг (Sky Jumping)
тренер Мозолюк Любов
18.30
19.30
синій зал
19.00

Четвер

  • Джампінг (Sky Jumping)
    18.30 - 19.30
Четвер
18.00
Pole Dance
тренер Душкевич Олександра
18.30
19.30
зал «Fly Dance»
19.00

Четвер

  • Pole Dance
    18.30 - 19.30
No groups hours available!
No groups hours available!
Четвер
18.00
Джампінг (Sky Jumping)
тренер Мозолюк Любов
18.30
19.30
синій зал

Fitness Mix
тренер Семенова Карина
19.00
20.00
рожевий зал
19.00

Четвер

  • Джампінг (Sky Jumping)
    18.30 - 19.30
  • Fitness Mix
    19.00 - 20.00
No groups hours available!
Четвер
16.00
Тхеквандо (старша група)
тренер Михайловський Валерій
16.30
17.30
зал єдиноборств
17.00
18.00
19.00
Тайський бокс / К 1 (доросла група)
тренер Пацерук Олександр
19.00
21.00
зал єдиноборств
20.00

Четвер

  • Тхеквандо (старша група)
    16.30 - 17.30
  • Тайський бокс / К 1 (доросла група)
    19.00 - 21.00
Четвер
16.00
Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Юлія Одарич
16.00
17.00
зал «Titan Box»
17.00
Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Юлія Одарич
17.00
18.00
зал «Titan Box»
18.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
18.00
19.00
зал «Titan Box»
19.00
Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»
20.00

Четвер

  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
    16.00 - 17.00
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
    17.00 - 18.00
  • Crossfit
    18.00 - 19.00
  • Crossfit
    19.00 - 20.30
Четвер
18.00
Pilates (Пілатес)
тренер Семенова Карина
18.00
19.00
рожевий зал
Pilates (Пілатес)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок

Четвер

  • Pilates (Пілатес)
    18.00 - 19.00
Четвер
19.00
High Heels Dance
тренер Златова Олександра
19.00
20.00
зал поруч з тренажерним

Четвер

  • High Heels Dance
    19.00 - 20.00
No groups available!