Актуальний розклад на вівторок
Тренажерний зал працює сьогодні з 7:00 до 22:00
Кросфіт зал «Titan Box» працює сьогодні з 8:00 до 21:00
- Усі групові тренування
- Jumping
- POLE DANCE
- Аеробіка (Functional training)
- Аеробіка (Step)
- АЕРОБІКА & ФІТНЕС
- ДИТЯЧІ
- ЄДИНОБОРСТВА
- КРОСФІТ
- РОЗУМНЕ ТІЛО
- ТАНЦЮВАЛЬНІ
Вівторок | |
---|---|
07.00 | Yoga (Йога) тренер Валерій Пардус 07.30 09.00 |
08.00 | |
09.00 | Functional training (функціональне тренування) тренер Деркач Оксана 09.00 10.00 м'який зал |
10.00 | Тхеквондо для жінок тренер Пухальська Тетяна 10.00 11.00 зал для єдиноборств |
11.00 | |
12.00 | |
13.00 | |
14.00 | Crossfit тренер Михайловський Валерій 14.00 15.00 зал «Titan Box» |
15.00 | |
16.00 | Тхеквондо (старша група) тренер Михайловський Валерій 16.30 17.30 зал єдиноборств Crossfit-Lady тренер Михайловська Катерина 17.00 18.00 зал «Titan Box» Yoga (Йога) тренер Равіндер Джангра 17.00 18.30 Crossfit тренер Михайловський Валерій 18.00 19.00 зал «Titan Box» Джампінг (Sky Jumping) тренер Мозолюк Любов 18.30 19.30 синій зал Pole Dance тренер Душкевич Олександра 18.30 19.30 зал «Fly Dance» Fitness Mix тренер Семенова Карина 19.00 20.00 рожевий зал Crossfit тренер Михайловський Валерій 19.00 20.30 зал «Titan Box» Body Art фіолетовий зал 20.00 21.00 тренер Афанасьєва Алла Crossfit тренер Владислав Демецький 20.00 21.00 зал «Titan Box» |
17.00 | |
18.00 | |
19.00 | |
20.00 |
Вівторок
-
Yoga (Йога) тренер Валерій Пардус07.30 - 09.00
-
Functional training (функціональне тренування) тренер Деркач Оксанам'який зал09.00 - 10.00
-
Тхеквондо для жінок тренер Пухальська Тетяназал для єдиноборств10.00 - 11.00
-
Crossfit тренер Михайловський Валерійзал «Titan Box»14.00 - 15.00
-
Тхеквондо (старша група) тренер Михайловський Валерійзал єдиноборств16.30 - 17.30
-
Crossfit-Lady тренер Михайловська Катериназал «Titan Box»17.00 - 18.00
-
Yoga (Йога) тренер Равіндер Джангра17.00 - 18.30
-
Crossfit тренер Михайловський Валерійзал «Titan Box»18.00 - 19.00
-
Джампінг (Sky Jumping) тренер Мозолюк Любовсиній зал18.30 - 19.30
-
Pole Dance тренер Душкевич Олександразал «Fly Dance»18.30 - 19.30
-
Fitness Mix тренер Семенова Каринарожевий зал19.00 - 20.00
-
Crossfit тренер Михайловський Валерійзал «Titan Box»19.00 - 20.30
-
Body Art фіолетовий залтренер Афанасьєва Алла20.00 - 21.00
-
Crossfit тренер Владислав Демецькийзал «Titan Box»20.00 - 21.00
Вівторок | |
---|---|
18.00 | Джампінг (Sky Jumping) тренер Мозолюк Любов 18.30 19.30 синій зал |
19.00 |
Вівторок
-
Джампінг (Sky Jumping) тренер Мозолюк Любовсиній зал18.30 - 19.30
Вівторок | |
---|---|
18.00 | Pole Dance тренер Душкевич Олександра 18.30 19.30 зал «Fly Dance» |
19.00 |
Вівторок
-
Pole Dance тренер Душкевич Олександразал «Fly Dance»18.30 - 19.30
Вівторок | |
---|---|
09.00 | Functional training (функціональне тренування) тренер Деркач Оксана 09.00 10.00 м'який зал |
Вівторок
-
Functional training (функціональне тренування) тренер Деркач Оксанам'який зал09.00 - 10.00
No groups hours available!
Вівторок | |
---|---|
09.00 | Functional training (функціональне тренування) тренер Деркач Оксана 09.00 10.00 м'який зал |
10.00 | |
11.00 | |
12.00 | |
13.00 | |
14.00 | |
15.00 | |
16.00 | |
17.00 | |
18.00 | Джампінг (Sky Jumping) тренер Мозолюк Любов 18.30 19.30 синій зал Fitness Mix тренер Семенова Карина 19.00 20.00 рожевий зал |
19.00 | |
20.00 | Body Art фіолетовий зал 20.00 21.00 тренер Афанасьєва Алла |
Вівторок
-
Functional training (функціональне тренування) тренер Деркач Оксанам'який зал09.00 - 10.00
-
Джампінг (Sky Jumping) тренер Мозолюк Любовсиній зал18.30 - 19.30
-
Fitness Mix тренер Семенова Каринарожевий зал19.00 - 20.00
-
Body Art фіолетовий залтренер Афанасьєва Алла20.00 - 21.00
No groups available in kids category!
Вівторок | |
---|---|
10.00 | Тхеквондо для жінок тренер Пухальська Тетяна 10.00 11.00 зал для єдиноборств |
11.00 | |
12.00 | |
13.00 | |
14.00 | |
15.00 | |
16.00 | Тхеквондо (старша група) тренер Михайловський Валерій 16.30 17.30 зал єдиноборств |
17.00 |
Вівторок
-
Тхеквондо для жінок тренер Пухальська Тетяназал для єдиноборств10.00 - 11.00
-
Тхеквондо (старша група) тренер Михайловський Валерійзал єдиноборств16.30 - 17.30
Вівторок | |
---|---|
14.00 | Crossfit тренер Михайловський Валерій 14.00 15.00 зал «Titan Box» |
15.00 | |
16.00 | |
17.00 | Crossfit-Lady тренер Михайловська Катерина 17.00 18.00 зал «Titan Box» |
18.00 | Crossfit тренер Михайловський Валерій 18.00 19.00 зал «Titan Box» |
19.00 | Crossfit тренер Михайловський Валерій 19.00 20.30 зал «Titan Box» Crossfit тренер Владислав Демецький 20.00 21.00 зал «Titan Box» |
20.00 |
Вівторок
-
Crossfit тренер Михайловський Валерійзал «Titan Box»14.00 - 15.00
-
Crossfit-Lady тренер Михайловська Катериназал «Titan Box»17.00 - 18.00
-
Crossfit тренер Михайловський Валерійзал «Titan Box»18.00 - 19.00
-
Crossfit тренер Михайловський Валерійзал «Titan Box»19.00 - 20.30
-
Crossfit тренер Владислав Демецькийзал «Titan Box»20.00 - 21.00
Вівторок | |
---|---|
07.00 | Yoga (Йога) тренер Валерій Пардус 07.30 09.00 |
08.00 | |
09.00 | |
10.00 | |
11.00 | |
12.00 | |
13.00 | |
14.00 | |
15.00 | |
16.00 | |
17.00 | Yoga (Йога) тренер Равіндер Джангра 17.00 18.30 |
18.00 |
Вівторок
-
Yoga (Йога) тренер Валерій Пардус07.30 - 09.00
-
Yoga (Йога) тренер Равіндер Джангра17.00 - 18.30
No groups available in танцювальні category!
No groups available!