на четвер

на суботу

Актуальний розклад на п’ятницю

Тренажерний зал працює сьогодні з 7:00 до 22:00

Басейн працює сьогодні з 7:00 до 22:00

Кросфіт зал «Titan Box» працює сьогодні з 8:00 до 21:00

П'ятниця
09.00
Exotic Pole Dance
тренер Гончар Діана
09.00
10.00
зал «Pole Dance»
10.00
11.00
12.00
13.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
13.00
14.00
зал «Titan Box»
14.00
15.00
Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
15.00
16.30
зал єдиноборств

Pole Fitness
тренер Камєнєва Вероніка
16.00
17.00
зал «Pole Dance»

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств

Crossfit-Lady
тренер Михайловська Катерина
17.00
18.00
зал «Titan Box»
16.00
17.00
18.00
Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
18.00
19.00
зал «Pole Dance»

Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
18.00
19.30
зал єдиноборств

Crossfit
тренер Мирослав Шуляк
18.30
19.30
зал «Titan Box»

Exotic Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
зал «Pole Dance»

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»

Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група)
тренер Пацерук Олександр
19.30
21.00
зал єдиноборств

Functional training (функціональне тренування)
тренер Галузінська Юлія
20.00
21.00
зал №1

Pole Dance
тренер Загребенюк Олена
20.30
21.30
зал «Pole Dance»

Тайський бокс муай тай К-1 (старша група)
тренер Пацерук Олександр
20.30
22.00
зал єдиноборств
19.00
20.00
21.00

П'ятниця

  • Exotic Pole Dance
    09.00 - 10.00
  • Crossfit
    13.00 - 14.00
  • Тхеквандо
    15.00 - 16.30
  • Pole Fitness
    16.00 - 17.00
  • Тхеквандо
    16.30 - 18.00
  • Тхеквандо
    16.30 - 18.00
  • Crossfit-Lady
    17.00 - 18.00
  • Pole Dance
    18.00 - 19.00
  • Тхеквандо
    18.00 - 19.30
  • Crossfit
    18.30 - 19.30
  • Exotic Pole Dance
    19.00 - 20.00
  • Crossfit
    19.00 - 20.30
  • Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група)
    19.30 - 21.00
  • Functional training (функціональне тренування)
    20.00 - 21.00
  • Pole Dance
    20.30 - 21.30
  • Тайський бокс муай тай К-1 (старша група)
    20.30 - 22.00
П'ятниця
09.00
Exotic Pole Dance
тренер Гончар Діана
09.00
10.00
зал «Pole Dance»
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Pole Fitness
тренер Камєнєва Вероніка
16.00
17.00
зал «Pole Dance»
17.00
18.00
Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
18.00
19.00
зал «Pole Dance»
19.00
Exotic Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
зал «Pole Dance»
20.00
Pole Dance
тренер Загребенюк Олена
20.30
21.30
зал «Pole Dance»
21.00

П'ятниця

  • Exotic Pole Dance
    09.00 - 10.00
  • Pole Fitness
    16.00 - 17.00
  • Pole Dance
    18.00 - 19.00
  • Exotic Pole Dance
    19.00 - 20.00
  • Pole Dance
    20.30 - 21.30
П'ятниця
20.00
Functional training (функціональне тренування)
тренер Галузінська Юлія
20.00
21.00
зал №1

П'ятниця

  • Functional training (функціональне тренування)
    20.00 - 21.00
No groups available in basein category!
П'ятниця
15.00
Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
15.00
16.30
зал єдиноборств

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств
Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств
16.00
17.00
18.00
Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
18.00
19.30
зал єдиноборств

Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група)
тренер Пацерук Олександр
19.30
21.00
зал єдиноборств

Тайський бокс муай тай К-1 (старша група)
тренер Пацерук Олександр
20.30
22.00
зал єдиноборств
19.00
20.00
21.00

П'ятниця

  • Тхеквандо
    15.00 - 16.30
  • Тхеквандо
    16.30 - 18.00
  • Тхеквандо
    16.30 - 18.00
  • Тхеквандо
    18.00 - 19.30
  • Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група)
    19.30 - 21.00
  • Тайський бокс муай тай К-1 (старша група)
    20.30 - 22.00
No groups available in yoga category!
П'ятниця
13.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
13.00
14.00
зал «Titan Box»
14.00
15.00
16.00
17.00
Crossfit-Lady
тренер Михайловська Катерина
17.00
18.00
зал «Titan Box»
18.00
Crossfit
тренер Мирослав Шуляк
18.30
19.30
зал «Titan Box»

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»
19.00
20.00

П'ятниця

  • Crossfit
    13.00 - 14.00
  • Crossfit-Lady
    17.00 - 18.00
  • Crossfit
    18.30 - 19.30
  • Crossfit
    19.00 - 20.30
No groups available in пілатес-загальний category!
No groups available in tanci category!
No groups available!