на четвер

на суботу

Актуальний розклад на п’ятницю

Тренажерний зал працює сьогодні з 7:00 до 22:00

Басейн працює сьогодні з 7:00 до 22:00

Кросфіт зал «Titan Box» працює сьогодні з 8:00 до 21:00

П'ятниця
09.00
Exotic Pole Dance
тренер Гончар Діана
09.00
10.00
зал «Pole Dance»

Postural Training (постуральний тренінг)
тренер Гук Світлана
09.00
10.00
зал №1
Postural Training (постуральний тренінг)нова комплексна програма гімнастики для поліпшення постави.
10.00
Аквааеробіка
тренер Крушниська Тетяна
10.00
10.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Аеробіка (Strong by Zumba)
тренер Гук Олена
10.00
11.00
зал №1
11.00
12.00
13.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
13.00
14.00
зал «Titan Box»
14.00
Спецгрупа з плавання
тренер Гринів Сергій
14.00
14.50
басейн, I поверх
15.00
Дитячі групи з плавання
тренер Зейдин Віталій
15.00
15.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Crossfit-Junior
тренер Шуляк Мирослав
15.00
16.00
зал «Titan Box»

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
15.00
16.30
зал єдиноборств

Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
15.30
18.00
зал №2

Дитячі групи з плавання
тренер Зейдин Віталій
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Pole Fitness
тренер Камєнєва Вероніка
16.00
17.00
зал «Pole Dance»

Дитяча аеробіка
тренер Гук Наталя
16.30
17.30
зал №1

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств

Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
17.00
17.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Crossfit-Lady
тренер Михайловська Катерина
17.00
18.00
зал «Titan Box»
16.00
17.00
18.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
18.00
18.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Михайловський Валерій
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Postural Training (постуральний тренінг)
тренер Гук Світлана
18.00
19.00
зал №1
Postural Training (постуральний тренінг)нова комплексна програма гімнастики для поліпшення постави.

Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
18.00
19.00
зал «Pole Dance»

Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
18.00
19.30
зал єдиноборств

Stretching Pilates (Стретчін Пілатес)
тренер Пастух Тетяна
18.15
19.15
зал №2
Stretching Pilates (Стретчін Пілатес)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок

Strenght Йога
тренер Пастух Тетяна
18.15
19.15
зал №2

Crossfit
тренер Мирослав Шуляк
18.30
19.30
зал «Titan Box»

Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
19.00
19.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Аеробіка (Strong by Zumba)
тренер Гук Олена
19.00
20.00
зал №1

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Владислав Демецький
19.00
20.00
зал «Titan Box»

Exotic Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
зал «Pole Dance»

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»

Yoga (Йога)
тренер Ланкевич Олена
19.15
20.15
зал №2
Yoga (Йога)прадавня практика самовдосконалення людини, її гармонія та зміцнення на усіх рівнях: від тіла до свідомості

Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група)
тренер Пацерук Олександр
19.30
21.00
зал єдиноборств

Functional training (функціональне тренування)
тренер Галузінська Юлія
20.00
21.00
зал №1

Pole Dance
тренер Загребенюк Олена
20.30
21.30
зал «Pole Dance»

Тайський бокс муай тай К-1 (старша група)
тренер Пацерук Олександр
20.30
22.00
зал єдиноборств
19.00
20.00
21.00

П'ятниця

  • Exotic Pole Dance
    09.00 - 10.00
  • Postural Training (постуральний тренінг)
    09.00 - 10.00
  • Аквааеробіка
    10.00 - 10.50
  • Аеробіка (Strong by Zumba)
    10.00 - 11.00
  • Crossfit
    13.00 - 14.00
  • Спецгрупа з плавання
    14.00 - 14.50
  • Дитячі групи з плавання
    15.00 - 15.55
  • Crossfit-Junior
    15.00 - 16.00
  • Тхеквандо
    15.00 - 16.30
  • Танці (дитяча група)
    15.30 - 18.00
  • Дитячі групи з плавання
    16.00 - 16.55
  • Pole Fitness
    16.00 - 17.00
  • Дитяча аеробіка
    16.30 - 17.30
  • Тхеквандо
    16.30 - 18.00
  • Тхеквандо
    16.30 - 18.00
  • Аквааеробіка
    17.00 - 17.50
  • Crossfit-Lady
    17.00 - 18.00
  • Дитячі групи з плавання
    18.00 - 18.55
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
    18.00 - 19.00
  • Postural Training (постуральний тренінг)
    18.00 - 19.00
  • Pole Dance
    18.00 - 19.00
  • Тхеквандо
    18.00 - 19.30
  • Stretching Pilates (Стретчін Пілатес)
    18.15 - 19.15
  • Strenght Йога
    18.15 - 19.15
  • Crossfit
    18.30 - 19.30
  • Аквааеробіка
    19.00 - 19.50
  • Аеробіка (Strong by Zumba)
    19.00 - 20.00
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
    19.00 - 20.00
  • Exotic Pole Dance
    19.00 - 20.00
  • Crossfit
    19.00 - 20.30
  • Yoga (Йога)
    19.15 - 20.15
  • Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група)
    19.30 - 21.00
  • Functional training (функціональне тренування)
    20.00 - 21.00
  • Pole Dance
    20.30 - 21.30
  • Тайський бокс муай тай К-1 (старша група)
    20.30 - 22.00
П'ятниця
09.00
Exotic Pole Dance
тренер Гончар Діана
09.00
10.00
зал «Pole Dance»
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Pole Fitness
тренер Камєнєва Вероніка
16.00
17.00
зал «Pole Dance»
17.00
18.00
Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
18.00
19.00
зал «Pole Dance»
19.00
Exotic Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
зал «Pole Dance»
20.00
Pole Dance
тренер Загребенюк Олена
20.30
21.30
зал «Pole Dance»
21.00

П'ятниця

  • Exotic Pole Dance
    09.00 - 10.00
  • Pole Fitness
    16.00 - 17.00
  • Pole Dance
    18.00 - 19.00
  • Exotic Pole Dance
    19.00 - 20.00
  • Pole Dance
    20.30 - 21.30
П'ятниця
10.00
Аеробіка (Strong by Zumba)
тренер Гук Олена
10.00
11.00
зал №1
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Дитяча аеробіка
тренер Гук Наталя
16.30
17.30
зал №1
17.00
18.00
19.00
Аеробіка (Strong by Zumba)
тренер Гук Олена
19.00
20.00
зал №1
20.00
Functional training (функціональне тренування)
тренер Галузінська Юлія
20.00
21.00
зал №1

П'ятниця

  • Аеробіка (Strong by Zumba)
    10.00 - 11.00
  • Дитяча аеробіка
    16.30 - 17.30
  • Аеробіка (Strong by Zumba)
    19.00 - 20.00
  • Functional training (функціональне тренування)
    20.00 - 21.00
П'ятниця
10.00
Аквааеробіка
тренер Крушниська Тетяна
10.00
10.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
11.00
12.00
13.00
14.00
Спецгрупа з плавання
тренер Гринів Сергій
14.00
14.50
басейн, I поверх
15.00
Дитячі групи з плавання
тренер Зейдин Віталій
15.00
15.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
16.00
Дитячі групи з плавання
тренер Зейдин Віталій
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
17.00
Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
17.00
17.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
18.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
18.00
18.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
19.00
Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
19.00
19.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

П'ятниця

  • Аквааеробіка
    10.00 - 10.50
  • Спецгрупа з плавання
    14.00 - 14.50
  • Дитячі групи з плавання
    15.00 - 15.55
  • Дитячі групи з плавання
    16.00 - 16.55
  • Аквааеробіка
    17.00 - 17.50
  • Дитячі групи з плавання
    18.00 - 18.55
  • Аквааеробіка
    19.00 - 19.50
П'ятниця
15.00
Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
15.00
16.30
зал єдиноборств

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств
Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств
16.00
17.00
18.00
Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
18.00
19.30
зал єдиноборств

Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група)
тренер Пацерук Олександр
19.30
21.00
зал єдиноборств

Тайський бокс муай тай К-1 (старша група)
тренер Пацерук Олександр
20.30
22.00
зал єдиноборств
19.00
20.00
21.00

П'ятниця

  • Тхеквандо
    15.00 - 16.30
  • Тхеквандо
    16.30 - 18.00
  • Тхеквандо
    16.30 - 18.00
  • Тхеквандо
    18.00 - 19.30
  • Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група)
    19.30 - 21.00
  • Тайський бокс муай тай К-1 (старша група)
    20.30 - 22.00
П'ятниця
18.00
Strenght Йога
тренер Пастух Тетяна
18.15
19.15
зал №2

Yoga (Йога)
тренер Ланкевич Олена
19.15
20.15
зал №2
Yoga (Йога)прадавня практика самовдосконалення людини, її гармонія та зміцнення на усіх рівнях: від тіла до свідомості
19.00
20.00

П'ятниця

  • Strenght Йога
    18.15 - 19.15
  • Yoga (Йога)
    19.15 - 20.15
П'ятниця
13.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
13.00
14.00
зал «Titan Box»
14.00
15.00
Crossfit-Junior
тренер Шуляк Мирослав
15.00
16.00
зал «Titan Box»
16.00
17.00
Crossfit-Lady
тренер Михайловська Катерина
17.00
18.00
зал «Titan Box»
18.00
Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Михайловський Валерій
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Crossfit
тренер Мирослав Шуляк
18.30
19.30
зал «Titan Box»

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Владислав Демецький
19.00
20.00
зал «Titan Box»

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»
19.00
20.00

П'ятниця

  • Crossfit
    13.00 - 14.00
  • Crossfit-Junior
    15.00 - 16.00
  • Crossfit-Lady
    17.00 - 18.00
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
    18.00 - 19.00
  • Crossfit
    18.30 - 19.30
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
    19.00 - 20.00
  • Crossfit
    19.00 - 20.30
П'ятниця
09.00
Postural Training (постуральний тренінг)
тренер Гук Світлана
09.00
10.00
зал №1
Postural Training (постуральний тренінг)нова комплексна програма гімнастики для поліпшення постави.
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
Postural Training (постуральний тренінг)
тренер Гук Світлана
18.00
19.00
зал №1
Postural Training (постуральний тренінг)нова комплексна програма гімнастики для поліпшення постави.

Stretching Pilates (Стретчін Пілатес)
тренер Пастух Тетяна
18.15
19.15
зал №2
Stretching Pilates (Стретчін Пілатес)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок
19.00

П'ятниця

  • Postural Training (постуральний тренінг)
    09.00 - 10.00
  • Postural Training (постуральний тренінг)
    18.00 - 19.00
  • Stretching Pilates (Стретчін Пілатес)
    18.15 - 19.15
П'ятниця
15.00
Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
15.30
18.00
зал №2
16.00
17.00

П'ятниця

  • Танці (дитяча група)
    15.30 - 18.00
No groups available!