на суботу

на понеділок

Актуальний розклад на неділю

Тренажерний зал працює сьогодні з 11:00 до 18:00

Басейн працює сьогодні з 7:00 до 21:00

Кросфіт зал «Titan Box» працює сьогодні з 12:00 до 18:00

Неділя
10.00
Дитячі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
10.00
10.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
11.00
Дитячі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
11.00
11.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
12.00
Дитячі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
12.00
12.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
13.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
13.00
13.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
14.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
14.00
14.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
15.00
Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
15.00
15.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
16.00
Дитячі групи з плавання
тренер Зейдин Віталій
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Неділя

  • Дитячі групи з плавання
    10.00 - 10.55
  • Дитячі групи з плавання
    11.00 - 11.55
  • Дитячі групи з плавання
    12.00 - 12.55
  • Дитячі групи з плавання
    13.00 - 13.55
  • Дитячі групи з плавання
    14.00 - 14.55
  • Аквааеробіка
    15.00 - 15.50
  • Дитячі групи з плавання
    16.00 - 16.55
Неділя
10.00
Дитячі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
10.00
10.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
11.00
Дитячі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
11.00
11.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
12.00
Дитячі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
12.00
12.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
13.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
13.00
13.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
14.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
14.00
14.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
15.00
Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
15.00
15.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
16.00
Дитячі групи з плавання
тренер Зейдин Віталій
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Неділя

  • Дитячі групи з плавання
    10.00 - 10.55
  • Дитячі групи з плавання
    11.00 - 11.55
  • Дитячі групи з плавання
    12.00 - 12.55
  • Дитячі групи з плавання
    13.00 - 13.55
  • Дитячі групи з плавання
    14.00 - 14.55
  • Аквааеробіка
    15.00 - 15.50
  • Дитячі групи з плавання
    16.00 - 16.55
No groups available!