ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ

КРОСФІТ

БАСЕЙН

ФІТНЕС ПРОГРАМИ

БОЙОВІ МИСТЕЦТВА

Завантаженість протягом дня

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя

Завантаженість протягом дня

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя

Завантаженість протягом дня

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Понеділок Вівторок Середа П'ятниця Четвер Субота Неділя
09.00
Аквааеробіка
тренер Крушниська Тетяна
09.00
09.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Exotic Pole Dance
тренер Гончар Діана
09.00
10.00
зал «Pole Dance»

Body Balance (боді баланс)
тренер Гук Світлана
09.00
10.00
зал №1
Body Balance (боді баланс)програма тренування на основі йоги, пілатесу і тай-чі. Тренування покликане не тільки вдосконалити ваше тіло, але і привести до гармонії вашу свідомість. Боді Баланс виконується в спокійному темпі, триває 60 хвилин.
Pilates (Пілатес)
тренер Пастух Тетяна
09.00
10.00
зал №1
Pilates (Пілатес)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок
Exotic Pole Dance
тренер Гончар Діана
09.00
10.00
зал «Pole Dance»

Functional Pilates (функціональний Пілатес)
тренер Гук Світлана
09.00
10.00
зал № 1

Postural Training (постуральний тренінг)
тренер Гук Світлана
09.00
10.00
зал №1
Postural Training (постуральний тренінг)нова комплексна програма гімнастики для поліпшення постави.
Exotic Pole Dance
тренер Гончар Діана
09.00
10.00
зал «Pole Dance»

Postural Training (постуральний тренінг)
тренер Гук Світлана
09.00
10.00
зал №1
Postural Training (постуральний тренінг)нова комплексна програма гімнастики для поліпшення постави.
Аквааеробіка
тренер Крушниська Тетяна
09.00
09.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Port de Bras (Пілатес порт де брас)
тренер Пастух Тетяна
09.00
10.00
зал №1
Port de Bras (Пілатес порт де брас)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок
10.00
Step (Степ-аеробіка)
тренер Гук Олена
10.00
11.00
зал №1
Step (Степ-аеробіка) підйоми на платформу та спуски з неї під приємну музику. Це нагадує поєднання класичної аеробіки з ходьбою по сходах. Під час занять тренер може чергувати силові й аеробні вправи, а також елементи зі східних єдиноборств і латиноамериканських танців

Zumba (Зумба)
тренер Крушницька Тетяна
10.15
11.15
зал №2
Zumba (Зумба)найвідоміший фінтес-танець у світі. Це запальні ритми, під які можна і потанцювати, і зайнятися спортом, і втратити зайві кілограми. І головне — з посмішкою та задоволенням
Аквааеробіка
тренер Крушниська Тетяна
10.00
10.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
10.00
10.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
Аквааеробіка
тренер Крушниська Тетяна
10.00
10.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Аеробіка (Strong by Zumba)
тренер Гук Олена
10.00
11.00
зал №1
Zumba (Зумба)
тренер Крушницька Тетяна
10.15
11.15
зал №2
Zumba (Зумба)найвідоміший фінтес-танець у світі. Це запальні ритми, під які можна і потанцювати, і зайнятися спортом, і втратити зайві кілограми. І головне — з посмішкою та задоволенням

Аквамама
тренер Гук Наталя
11.00
11.50
басейн, I поверх
Аквамаматанцювальна аеробіка у воді для майбутніх мам
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
10.00
10.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
10.00
16.00
зал №2

Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
11.00
11.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
12.00
12.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
13.00
13.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Pole Sport
тренер Загребенюк Олена
13.00
14.00
зал «Pole Dance»

Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
14.00
14.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Zumba (Зумба-аеробіка)
тренер Гук Олена
14.00
15.00
зал №1
Zumba (Зумба-аеробіка)Ще один різновид виконання аеробних вправ під запальну музику. Поєднує у собі найголовніші елементи класичної аеробіки з зумбою — енергійним фітнес танцем.

Плавання «Батьки і діти»
тренер Гринів Оксана
15.00
15.55
басейн, I поверх
Плавання «Батьки і діти»група, створена спеціально для занять дітей разом із батьками

Crossfit
тренер Владислав Демецький
15.00
16.00
зал «Titan Box»

Ку-до
тренер Титаренко Леонід
15.00
16.20
зал єдиноборств

Пілатес для вагітних
тренер Загребенюк Олена
16.00
17.00
зал №1
Пілатес для вагітнихзаняття із класичними вправами по протоколу Пілатесу, адаптовиних для вагітної жінки
Дитячі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
10.00
10.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
11.00
Аквамама
тренер Гук Наталя
11.00
11.50
басейн, I поверх
Аквамаматанцювальна аеробіка у воді для майбутніх мам
Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
11.00
11.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
Дитячі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
11.00
11.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
12.00
Плавання «Батьки і діти»
тренер Гринів Оксана
12.00
12.50
басейн, I поверх
Плавання «Батьки і діти»група, створена спеціально для занять дітей разом із батьками.
Дитячі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
12.00
12.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
13.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
13.00
14.00
зал «Titan Box»
Crossfit
тренер Владислав Демецький
13.00
14.00
зал «Titan Box»
Crossfit
тренер Владислав Демецький
13.00
14.00
зал «Titan Box»
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
13.00
13.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
14.00
Pole Sport
тренер Загребенюк Олена
14.30
15.30
зал «Pole Dance»

Дитячі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
15.00
15.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
15.30
20.00
зал №2

Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Пілатес для вагітних
тренер Загребенюк Олена
16.00
17.00
зал №1
Пілатес для вагітнихзаняття із класичними вправами по протоколу Пілатесу, адаптовиних для вагітної жінки

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств

Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
17.00
17.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Crossfit-Junior
тренер Дацюк Олексій
17.00
18.00
зал «Titan Box»

Crossfit-важка атлетика
тренер Антонюк Олександр
17.00
18.00
зал «Titan Box»

Pole Sport (дитяча група)
тренер Загребенюк Олена
17.30
18.30
зал «Pole Dance»

Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
17.30
20.00
зал єдиноборств

Плавання «Батьки і діти»
тренер Гринів Оксана
18.00
18.50
басейн, I поверх
Плавання «Батьки і діти»група, створена спеціально для занять дітей разом із батьками

Crossfit
тренер Владислав Демецький
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Михайловський Валерій
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Crossfit-важка атлетика
тренер Антонюк Олександр
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
18.00
19.00
зал «Pole Dance»

Спортивні танці
викладач Михайлов Олександр
18.00
19.00
зал №1

Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
19.00
19.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Танцювальная Аеробіка (Go-Go)
тренер Гук Олена
19.00
20.00
зал №1
Танцювальная Аеробіка (Go-Go)танець, з елементами енергійних аеробних дій, гнучких і пластичних рухів еротичного характеру та танцювальних зв’язок, що красиво змінюють одна одну

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»

Zumba (Зумба)
тренер Гук Світлана
20.00
21.00
зал №1
Zumba (Зумба) найвідоміший фінтес-танець у світі. Це запальні ритми, під які можна і потанцювати, і зайнятися спортом, і втратити зайві кілограми. І головне — з посмішкою та задоволенням

Ку-до
тренер Титаренко Леонід
20.00
21.20
зал єдиноборств

Pole Dance
тренер Молчанова Марина
20.30
21.30
зал «Pole Dance»
Спецгрупа з плавання
тренер Гринів Сергій
14.00
14.50
басейн, I поверх

Zumba (Зумба-аеробіка)
тренер Гук Олена
14.00
15.00
зал №1
Zumba (Зумба-аеробіка)Ще один різновид виконання аеробних вправ під запальну музику. Поєднує у собі найголовніші елементи класичної аеробіки з зумбою — енергійним фітнес танцем.
Спецгрупа з плавання
тренер Гринів Сергій
14.00
14.50
басейн, I поверх
Pole Sport
тренер Загребенюк Олена
14.30
15.30
зал «Pole Dance»

Дитячі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
15.00
15.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
15.30
20.00
зал №2

Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Пілатес для вагітних
тренер Загребенюк Олена
16.00
17.00
зал №1
Пілатес для вагітнихзаняття із класичними вправами по протоколу Пілатесу, адаптовиних для вагітної жінки

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств

Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
17.00
17.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Crossfit-Junior
тренер Дацюк Олексій
17.00
18.00
зал «Titan Box»

Crossfit-важка атлетика
тренер Антонюк Олександр
17.00
18.00
зал «Titan Box»

Pole Sport (дитяча група)
тренер Загребенюк Олена
17.30
18.30
зал «Pole Dance»

Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
17.30
20.00
зал єдиноборств

Аквааеробіка
тренер Гук Наталя
18.00
18.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Crossfit
тренер Владислав Демецький
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Михайловський Валерій
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Спортивні танці
викладач Михайлов Олександр
18.00
19.00
зал №1

Танцювальная Аеробіка (Strip-Dance)
тренер Гук Олена
19.00
20.00
зал №1

Pole Dance
тренер Молчанова Марина
19.00
20.00
зал «Pole Dance»

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»

Аквааеробіка
тренер Гук Наталя
20.00
20.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Zumba (Зумба)
тренер Гук Світлана
20.00
21.00
зал №1
Zumba (Зумба) найвідоміший фінтес-танець у світі. Це запальні ритми, під які можна і потанцювати, і зайнятися спортом, і втратити зайві кілограми. І головне — з посмішкою та задоволенням

Ку-до
тренер Титаренко Леонід
20.00
21.20
зал єдиноборств
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
14.00
14.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
15.00
Дитячі групи з плавання
тренер Зейдин Віталій
15.00
15.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Crossfit-Junior
тренер Шуляк Мирослав
15.00
16.00
зал «Titan Box»

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
15.00
16.30
зал єдиноборств

Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
15.30
18.00
зал №2

Дитячі групи з плавання
тренер Зейдин Віталій
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Pole Fitness
тренер Камєнєва Вероніка
16.00
17.00
зал «Pole Dance»

Дитяча аеробіка
тренер Гук Наталя
16.30
17.30
зал №1

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств

Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
17.00
17.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Crossfit-Lady
тренер Михайловська Катерина
17.00
18.00
зал «Titan Box»
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
15.00
15.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Crossfit-Junior
тренер Шуляк Мирослав
15.00
16.00
зал «Titan Box»

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
15.00
16.30
зал єдиноборств

Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
15.30
18.00
зал №2

Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Pole Fitness
тренер Камєнєва Вероніка
16.00
17.00
зал «Pole Dance»

Дитяча аеробіка
тренер Гук Наталя
16.30
17.30
зал №1

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств

Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
17.00
17.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Crossfit-Lady
тренер Михайловська Катерина
17.00
18.00
зал «Titan Box»
Дитячі групи з плавання
тренер Зейдин Віталій
15.00
15.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Crossfit-Junior
тренер Шуляк Мирослав
15.00
16.00
зал «Titan Box»

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
15.00
16.30
зал єдиноборств

Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
15.30
18.00
зал №2

Дитячі групи з плавання
тренер Зейдин Віталій
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Pole Fitness
тренер Камєнєва Вероніка
16.00
17.00
зал «Pole Dance»

Дитяча аеробіка
тренер Гук Наталя
16.30
17.30
зал №1

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств

Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
17.00
17.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Crossfit-Lady
тренер Михайловська Катерина
17.00
18.00
зал «Titan Box»
Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
15.00
15.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
16.00
Дитячі групи з плавання
тренер Зейдин Віталій
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
17.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
17.00
17.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
18.00
Аквааеробіка
тренер Гук Наталя
18.00
18.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Михайловський Валерій
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Crossfit-важка атлетика
тренер Антонюк Олександр
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Body Balance (боді баланс)
тренер Гук Світлана
18.00
19.00
зал №1
Body Balance (боді баланс)програма тренування на основі йоги, пілатесу і тай-чі. Тренування покликане не тільки вдосконалити ваше тіло, але і привести до гармонії вашу свідомість. Боді Баланс виконується в спокійному темпі, триває 60 хвилин.

Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
18.00
19.30
зал єдиноборств

Pilates (Пілатес)
тренер Пастух Тетяна
18.15
19.15
зал №2
Pilates (Пілатес)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок

Crossfit
тренер Мирослав Шуляк
18.30
19.30
зал «Titan Box»

Step (Степ-аеробіка)
тренер Гук Олена
19.00
20.00
зал №1
Step (Степ-аеробіка) підйоми на платформу та спуски з неї під приємну музику. Це нагадує поєднання класичної аеробіки з ходьбою по сходах. Під час занять тренер може чергувати силові й аеробні вправи, а також елементи зі східних єдиноборств і латиноамериканських танців

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Влад Демецький
19.00
20.00
зал «Titan Box»

Pole Fitness
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
зал «Pole Dance»

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»

Body Balance (боді баланс)
тренер Ланкевич Олена
19.15
20.15
зал №2
Body Balance (боді баланс)програма тренування на основі йоги, пілатесу і тай-чі. Тренування покликане не тільки вдосконалити ваше тіло, але і привести до гармонії вашу свідомість. Боді Баланс виконується в спокійному темпі, триває 60 хвилин.

Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група)
тренер Пацерук Олександр
19.30
21.00
зал єдиноборств

Аквааеробіка
тренер Гук Наталя
20.00
20.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Step (Степ-аеробіка)
тренер Галузінська Юлія
20.00
21.00
зал №1
Step (Степ-аеробіка) підйоми на платформу та спуски з неї під приємну музику. Це нагадує поєднання класичної аеробіки з ходьбою по сходах. Під час занять тренер може чергувати силові й аеробні вправи, а також елементи зі східних єдиноборств і латиноамериканських танців

Pole Fitness
тренер Афанасьєва Тетяна
20.00
21.00
зал «Pole Dance»

Yoga (Йога)
тренер Погляд Лариса
20.20
21.20
зал №2
Yoga (Йога)прадавня практика самовдосконалення людини, її гармонія та зміцнення на усіх рівнях: від тіла до свідомості

Pole Dance
тренер Загребенюк Олена
20.30
21.30
зал «Pole Dance»

Тайський бокс муай тай К-1 (старша група)
тренер Пацерук Олександр
20.30
22.00
зал єдиноборств
Аквааеробіка
тренер Гук Наталя
18.00
18.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Михайловський Валерій
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Postural Training (постуральний тренінг)
тренер Гук Світлана
18.00
19.00
зал №1
Postural Training (постуральний тренінг)нова комплексна програма гімнастики для поліпшення постави.

Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
18.00
19.30
старша група / зал єдиноборств

Port de Bras (Пілатес порт де брас)
тренер Пастух Тетяна
18.15
19.15
зал №2
Port de Bras (Пілатес порт де брас)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок

Crossfit
тренер Мирослав Шуляк
18.30
19.30
зал «Titan Box»

Дорослі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
19.00
19.50
басейн, I поверх
Дорослі групи з плаваннязаняття для освоєння техніки (технік) плавання для дорослих

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Владислав Демецький
19.00
20.00
зал «Titan Box»

Exotic Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
зал «Pole Dance»

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»

Postural Training (постуральний тренінг)
тренер Ланкевич Олена
19.15
20.15
зал №2
Postural Training (постуральний тренінг)нова комплексна програма гімнастики для поліпшення постави.

Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група)
тренер Пацерук Олександр
19.30
21.00
зал єдиноборств

Kibo (аеробіка)
тренер Галузінська Юлія
20.00
21.00
зал №1
Kibo (аеробіка)інтенсивне кардіо-тренування з елементами таких видів єдиноборств як карате, кікбоксинг, тай-бо і тхеквондо.

Yoga (Йога)
тренер Погляд Лариса
20.20
21.20
зал №2
Yoga (Йога)прадавня практика самовдосконалення людини, її гармонія та зміцнення на усіх рівнях: від тіла до свідомості

Тайський бокс муай тай К-1 (старша група)
тренер Пацерук Олександр
20.30
22.00
зал єдиноборств
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
18.00
18.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Михайловський Валерій
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Postural Training (постуральний тренінг)
тренер Гук Світлана
18.00
19.00
зал №1
Postural Training (постуральний тренінг)нова комплексна програма гімнастики для поліпшення постави.

Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
18.00
19.00
зал «Pole Dance»

Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
18.00
19.30
зал єдиноборств

Stretching Pilates (Стретчін Пілатес)
тренер Пастух Тетяна
18.15
19.15
зал №2
Stretching Pilates (Стретчін Пілатес)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок

Strenght Йога
тренер Пастух Тетяна
18.15
19.15
зал №2

Crossfit
тренер Мирослав Шуляк
18.30
19.30
зал «Titan Box»

Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
19.00
19.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Аеробіка (Strong by Zumba)
тренер Гук Олена
19.00
20.00
зал №1

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Владислав Демецький
19.00
20.00
зал «Titan Box»

Exotic Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
зал «Pole Dance»

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»

Yoga (Йога)
тренер Ланкевич Олена
19.15
20.15
зал №2
Yoga (Йога)прадавня практика самовдосконалення людини, її гармонія та зміцнення на усіх рівнях: від тіла до свідомості

Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група)
тренер Пацерук Олександр
19.30
21.00
зал єдиноборств

Functional training (функціональне тренування)
тренер Галузінська Юлія
20.00
21.00
зал №1

Pole Dance
тренер Загребенюк Олена
20.30
21.30
зал «Pole Dance»

Тайський бокс муай тай К-1 (старша група)
тренер Пацерук Олександр
20.30
22.00
зал єдиноборств
Аквааеробіка
тренер Гук Наталя
18.00
18.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Stretching Pilates (Стретчін Пілатес)
тренер Пастух Тетяна
18.15
19.15
зал №2
Stretching Pilates (Стретчін Пілатес)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок

Дорослі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
19.00
19.50
басейн, I поверх
Дорослі групи з плаваннязаняття для освоєння техніки (технік) плавання для дорослих

Yoga (Йога)
тренер Ланкевич Олена
19.00
20.00
зал №2
Yoga (Йога)прадавня практика самовдосконалення людини, її гармонія та зміцнення на усіх рівнях: від тіла до свідомості
19.00
20.00
21.00

Понеділок

Вівторок

Середа

П'ятниця

Четвер

Субота

Неділя

Понеділок Вівторок Середа П'ятниця Четвер Субота Неділя
09.00
Exotic Pole Dance
тренер Гончар Діана
09.00
10.00
зал «Pole Dance»
Exotic Pole Dance
тренер Гончар Діана
09.00
10.00
зал «Pole Dance»
Exotic Pole Dance
тренер Гончар Діана
09.00
10.00
зал «Pole Dance»
10.00
11.00
12.00
13.00
Pole Sport
тренер Загребенюк Олена
13.00
14.00
зал «Pole Dance»
14.00
Pole Sport
тренер Загребенюк Олена
14.30
15.30
зал «Pole Dance»
Pole Sport
тренер Загребенюк Олена
14.30
15.30
зал «Pole Dance»
15.00
16.00
Pole Fitness
тренер Камєнєва Вероніка
16.00
17.00
зал «Pole Dance»
Pole Fitness
тренер Камєнєва Вероніка
16.00
17.00
зал «Pole Dance»
Pole Fitness
тренер Камєнєва Вероніка
16.00
17.00
зал «Pole Dance»
17.00
Pole Sport (дитяча група)
тренер Загребенюк Олена
17.30
18.30
зал «Pole Dance»

Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
18.00
19.00
зал «Pole Dance»
Pole Sport (дитяча група)
тренер Загребенюк Олена
17.30
18.30
зал «Pole Dance»
18.00
Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
18.00
19.00
зал «Pole Dance»
19.00
Pole Fitness
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
зал «Pole Dance»
Exotic Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
зал «Pole Dance»
Exotic Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
зал «Pole Dance»
Pole Dance
тренер Молчанова Марина
19.00
20.00
зал «Pole Dance»
20.00
Pole Fitness
тренер Афанасьєва Тетяна
20.00
21.00
зал «Pole Dance»

Pole Dance
тренер Загребенюк Олена
20.30
21.30
зал «Pole Dance»
Pole Dance
тренер Молчанова Марина
20.30
21.30
зал «Pole Dance»
Pole Dance
тренер Загребенюк Олена
20.30
21.30
зал «Pole Dance»
21.00

Понеділок

Вівторок

Середа

П'ятниця

Четвер

Субота

Понеділок Вівторок Середа П'ятниця Четвер Субота Неділя
10.00
Step (Степ-аеробіка)
тренер Гук Олена
10.00
11.00
зал №1
Step (Степ-аеробіка) підйоми на платформу та спуски з неї під приємну музику. Це нагадує поєднання класичної аеробіки з ходьбою по сходах. Під час занять тренер може чергувати силові й аеробні вправи, а також елементи зі східних єдиноборств і латиноамериканських танців
Аеробіка (Strong by Zumba)
тренер Гук Олена
10.00
11.00
зал №1
11.00
12.00
13.00
14.00
Zumba (Зумба-аеробіка)
тренер Гук Олена
14.00
15.00
зал №1
Zumba (Зумба-аеробіка)Ще один різновид виконання аеробних вправ під запальну музику. Поєднує у собі найголовніші елементи класичної аеробіки з зумбою — енергійним фітнес танцем.
Zumba (Зумба-аеробіка)
тренер Гук Олена
14.00
15.00
зал №1
Zumba (Зумба-аеробіка)Ще один різновид виконання аеробних вправ під запальну музику. Поєднує у собі найголовніші елементи класичної аеробіки з зумбою — енергійним фітнес танцем.
15.00
16.00
Дитяча аеробіка
тренер Гук Наталя
16.30
17.30
зал №1
Дитяча аеробіка
тренер Гук Наталя
16.30
17.30
зал №1
Дитяча аеробіка
тренер Гук Наталя
16.30
17.30
зал №1
17.00
18.00
19.00
Step (Степ-аеробіка)
тренер Гук Олена
19.00
20.00
зал №1
Step (Степ-аеробіка) підйоми на платформу та спуски з неї під приємну музику. Це нагадує поєднання класичної аеробіки з ходьбою по сходах. Під час занять тренер може чергувати силові й аеробні вправи, а також елементи зі східних єдиноборств і латиноамериканських танців
Танцювальная Аеробіка (Go-Go)
тренер Гук Олена
19.00
20.00
зал №1
Танцювальная Аеробіка (Go-Go)танець, з елементами енергійних аеробних дій, гнучких і пластичних рухів еротичного характеру та танцювальних зв’язок, що красиво змінюють одна одну
Аеробіка (Strong by Zumba)
тренер Гук Олена
19.00
20.00
зал №1
Танцювальная Аеробіка (Strip-Dance)
тренер Гук Олена
19.00
20.00
зал №1
20.00
Step (Степ-аеробіка)
тренер Галузінська Юлія
20.00
21.00
зал №1
Step (Степ-аеробіка) підйоми на платформу та спуски з неї під приємну музику. Це нагадує поєднання класичної аеробіки з ходьбою по сходах. Під час занять тренер може чергувати силові й аеробні вправи, а також елементи зі східних єдиноборств і латиноамериканських танців
Kibo (аеробіка)
тренер Галузінська Юлія
20.00
21.00
зал №1
Kibo (аеробіка)інтенсивне кардіо-тренування з елементами таких видів єдиноборств як карате, кікбоксинг, тай-бо і тхеквондо.
Functional training (функціональне тренування)
тренер Галузінська Юлія
20.00
21.00
зал №1

Понеділок

  • Step (Степ-аеробіка)
    10.00 - 11.00
  • 16.30 - 17.30
  • Step (Степ-аеробіка)
    19.00 - 20.00
  • Step (Степ-аеробіка)
    20.00 - 21.00

Вівторок

  • Танцювальная Аеробіка (Go-Go)
    19.00 - 20.00

Середа

П'ятниця

Четвер

  • Танцювальная Аеробіка (Strip-Dance)
    19.00 - 20.00

Субота

Понеділок Вівторок Середа П'ятниця Четвер Субота Неділя
09.00
Аквааеробіка
тренер Крушниська Тетяна
09.00
09.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
Аквааеробіка
тренер Крушниська Тетяна
09.00
09.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
10.00
Аквааеробіка
тренер Крушниська Тетяна
10.00
10.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
10.00
10.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
Аквааеробіка
тренер Крушниська Тетяна
10.00
10.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
10.00
10.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
Дитячі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
10.00
10.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
11.00
Аквамама
тренер Гук Наталя
11.00
11.50
басейн, I поверх
Аквамаматанцювальна аеробіка у воді для майбутніх мам
Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
11.00
11.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
Аквамама
тренер Гук Наталя
11.00
11.50
басейн, I поверх
Аквамаматанцювальна аеробіка у воді для майбутніх мам
Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
11.00
11.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
Дитячі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
11.00
11.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
12.00
Плавання «Батьки і діти»
тренер Гринів Оксана
12.00
12.50
басейн, I поверх
Плавання «Батьки і діти»група, створена спеціально для занять дітей разом із батьками.
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
12.00
12.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
Дитячі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
12.00
12.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
13.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
13.00
13.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
13.00
13.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
14.00
Спецгрупа з плавання
тренер Гринів Сергій
14.00
14.50
басейн, I поверх
Спецгрупа з плавання
тренер Гринів Сергій
14.00
14.50
басейн, I поверх
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
14.00
14.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
14.00
14.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
15.00
Дитячі групи з плавання
тренер Зейдин Віталій
15.00
15.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
Дитячі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
15.00
15.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
15.00
15.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
Дитячі групи з плавання
тренер Зейдин Віталій
15.00
15.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
Дитячі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
15.00
15.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
Плавання «Батьки і діти»
тренер Гринів Оксана
15.00
15.55
басейн, I поверх
Плавання «Батьки і діти»група, створена спеціально для занять дітей разом із батьками
Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
15.00
15.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
16.00
Дитячі групи з плавання
тренер Зейдин Віталій
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
Дитячі групи з плавання
тренер Зейдин Віталій
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
Дитячі групи з плавання
тренер Зейдин Віталій
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
17.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
17.00
17.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
17.00
17.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
17.00
17.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
17.00
17.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
17.00
17.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
17.00
17.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
18.00
Аквааеробіка
тренер Гук Наталя
18.00
18.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
Плавання «Батьки і діти»
тренер Гринів Оксана
18.00
18.50
басейн, I поверх
Плавання «Батьки і діти»група, створена спеціально для занять дітей разом із батьками
Аквааеробіка
тренер Гук Наталя
18.00
18.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
18.00
18.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
Аквааеробіка
тренер Гук Наталя
18.00
18.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
Аквааеробіка
тренер Гук Наталя
18.00
18.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
19.00
Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
19.00
19.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
Дорослі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
19.00
19.50
басейн, I поверх
Дорослі групи з плаваннязаняття для освоєння техніки (технік) плавання для дорослих
Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
19.00
19.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
Дорослі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
19.00
19.50
басейн, I поверх
Дорослі групи з плаваннязаняття для освоєння техніки (технік) плавання для дорослих
20.00
Аквааеробіка
тренер Гук Наталя
20.00
20.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
Аквааеробіка
тренер Гук Наталя
20.00
20.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Понеділок

Вівторок

Середа

П'ятниця

Четвер

Субота

Неділя

Понеділок Вівторок Середа П'ятниця Четвер Субота Неділя
15.00
Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
15.00
16.30
зал єдиноборств

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств
Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
15.00
16.30
зал єдиноборств

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств
Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
15.00
16.30
зал єдиноборств

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств
Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств
Ку-до
тренер Титаренко Леонід
15.00
16.20
зал єдиноборств
16.00
Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств

Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
17.30
20.00
зал єдиноборств
Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств

Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
17.30
20.00
зал єдиноборств
17.00
18.00
Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
18.00
19.30
зал єдиноборств

Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група)
тренер Пацерук Олександр
19.30
21.00
зал єдиноборств

Тайський бокс муай тай К-1 (старша група)
тренер Пацерук Олександр
20.30
22.00
зал єдиноборств
Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
18.00
19.30
старша група / зал єдиноборств

Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група)
тренер Пацерук Олександр
19.30
21.00
зал єдиноборств

Тайський бокс муай тай К-1 (старша група)
тренер Пацерук Олександр
20.30
22.00
зал єдиноборств
Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
18.00
19.30
зал єдиноборств

Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група)
тренер Пацерук Олександр
19.30
21.00
зал єдиноборств

Тайський бокс муай тай К-1 (старша група)
тренер Пацерук Олександр
20.30
22.00
зал єдиноборств
19.00
20.00
Ку-до
тренер Титаренко Леонід
20.00
21.20
зал єдиноборств
Ку-до
тренер Титаренко Леонід
20.00
21.20
зал єдиноборств
21.00
Понеділок Вівторок Середа П'ятниця Четвер Субота Неділя
10.00
Zumba (Зумба)
тренер Крушницька Тетяна
10.15
11.15
зал №2
Zumba (Зумба)найвідоміший фінтес-танець у світі. Це запальні ритми, під які можна і потанцювати, і зайнятися спортом, і втратити зайві кілограми. І головне — з посмішкою та задоволенням
Zumba (Зумба)
тренер Крушницька Тетяна
10.15
11.15
зал №2
Zumba (Зумба)найвідоміший фінтес-танець у світі. Це запальні ритми, під які можна і потанцювати, і зайнятися спортом, і втратити зайві кілограми. І головне — з посмішкою та задоволенням
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Zumba (Зумба)
тренер Гук Світлана
20.00
21.00
зал №1
Zumba (Зумба) найвідоміший фінтес-танець у світі. Це запальні ритми, під які можна і потанцювати, і зайнятися спортом, і втратити зайві кілограми. І головне — з посмішкою та задоволенням
Zumba (Зумба)
тренер Гук Світлана
20.00
21.00
зал №1
Zumba (Зумба) найвідоміший фінтес-танець у світі. Це запальні ритми, під які можна і потанцювати, і зайнятися спортом, і втратити зайві кілограми. І головне — з посмішкою та задоволенням

Понеділок

Вівторок

Четвер

Понеділок Вівторок Середа П'ятниця Четвер Субота Неділя
18.00
Strenght Йога
тренер Пастух Тетяна
18.15
19.15
зал №2

Yoga (Йога)
тренер Ланкевич Олена
19.15
20.15
зал №2
Yoga (Йога)прадавня практика самовдосконалення людини, її гармонія та зміцнення на усіх рівнях: від тіла до свідомості
19.00
Yoga (Йога)
тренер Ланкевич Олена
19.00
20.00
зал №2
Yoga (Йога)прадавня практика самовдосконалення людини, її гармонія та зміцнення на усіх рівнях: від тіла до свідомості
20.00
Yoga (Йога)
тренер Погляд Лариса
20.20
21.20
зал №2
Yoga (Йога)прадавня практика самовдосконалення людини, її гармонія та зміцнення на усіх рівнях: від тіла до свідомості
Yoga (Йога)
тренер Погляд Лариса
20.20
21.20
зал №2
Yoga (Йога)прадавня практика самовдосконалення людини, її гармонія та зміцнення на усіх рівнях: від тіла до свідомості
21.00

Понеділок

Середа

П'ятниця

Субота

Понеділок Вівторок Середа П'ятниця Четвер Субота Неділя
13.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
13.00
14.00
зал «Titan Box»
Crossfit
тренер Владислав Демецький
13.00
14.00
зал «Titan Box»
Crossfit
тренер Владислав Демецький
13.00
14.00
зал «Titan Box»
14.00
15.00
Crossfit-Junior
тренер Шуляк Мирослав
15.00
16.00
зал «Titan Box»
Crossfit-Junior
тренер Шуляк Мирослав
15.00
16.00
зал «Titan Box»
Crossfit-Junior
тренер Шуляк Мирослав
15.00
16.00
зал «Titan Box»
Crossfit
тренер Владислав Демецький
15.00
16.00
зал «Titan Box»
16.00
17.00
Crossfit-Lady
тренер Михайловська Катерина
17.00
18.00
зал «Titan Box»
Crossfit-Junior
тренер Дацюк Олексій
17.00
18.00
зал «Titan Box»

Crossfit-важка атлетика
тренер Антонюк Олександр
17.00
18.00
зал «Titan Box»
Crossfit-Lady
тренер Михайловська Катерина
17.00
18.00
зал «Titan Box»
Crossfit-Lady
тренер Михайловська Катерина
17.00
18.00
зал «Titan Box»
Crossfit-Junior
тренер Дацюк Олексій
17.00
18.00
зал «Titan Box»

Crossfit-важка атлетика
тренер Антонюк Олександр
17.00
18.00
зал «Titan Box»
18.00
Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Михайловський Валерій
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Crossfit-важка атлетика
тренер Антонюк Олександр
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Crossfit
тренер Мирослав Шуляк
18.30
19.30
зал «Titan Box»

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Влад Демецький
19.00
20.00
зал «Titan Box»

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»
Crossfit
тренер Владислав Демецький
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Михайловський Валерій
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Crossfit-важка атлетика
тренер Антонюк Олександр
18.00
19.00
зал «Titan Box»
Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Михайловський Валерій
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Crossfit
тренер Мирослав Шуляк
18.30
19.30
зал «Titan Box»

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Владислав Демецький
19.00
20.00
зал «Titan Box»

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»
Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Михайловський Валерій
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Crossfit
тренер Мирослав Шуляк
18.30
19.30
зал «Titan Box»

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Владислав Демецький
19.00
20.00
зал «Titan Box»

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»
Crossfit
тренер Владислав Демецький
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Михайловський Валерій
18.00
19.00
зал «Titan Box»
19.00
Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»
Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»
20.00
Понеділок Вівторок Середа П'ятниця Четвер Субота Неділя
09.00
Body Balance (боді баланс)
тренер Гук Світлана
09.00
10.00
зал №1
Body Balance (боді баланс)програма тренування на основі йоги, пілатесу і тай-чі. Тренування покликане не тільки вдосконалити ваше тіло, але і привести до гармонії вашу свідомість. Боді Баланс виконується в спокійному темпі, триває 60 хвилин.
Pilates (Пілатес)
тренер Пастух Тетяна
09.00
10.00
зал №1
Pilates (Пілатес)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок
Functional Pilates (функціональний Пілатес)
тренер Гук Світлана
09.00
10.00
зал № 1

Postural Training (постуральний тренінг)
тренер Гук Світлана
09.00
10.00
зал №1
Postural Training (постуральний тренінг)нова комплексна програма гімнастики для поліпшення постави.
Postural Training (постуральний тренінг)
тренер Гук Світлана
09.00
10.00
зал №1
Postural Training (постуральний тренінг)нова комплексна програма гімнастики для поліпшення постави.
Port de Bras (Пілатес порт де брас)
тренер Пастух Тетяна
09.00
10.00
зал №1
Port de Bras (Пілатес порт де брас)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Пілатес для вагітних
тренер Загребенюк Олена
16.00
17.00
зал №1
Пілатес для вагітнихзаняття із класичними вправами по протоколу Пілатесу, адаптовиних для вагітної жінки
Пілатес для вагітних
тренер Загребенюк Олена
16.00
17.00
зал №1
Пілатес для вагітнихзаняття із класичними вправами по протоколу Пілатесу, адаптовиних для вагітної жінки
Пілатес для вагітних
тренер Загребенюк Олена
16.00
17.00
зал №1
Пілатес для вагітнихзаняття із класичними вправами по протоколу Пілатесу, адаптовиних для вагітної жінки
17.00
18.00
Body Balance (боді баланс)
тренер Гук Світлана
18.00
19.00
зал №1
Body Balance (боді баланс)програма тренування на основі йоги, пілатесу і тай-чі. Тренування покликане не тільки вдосконалити ваше тіло, але і привести до гармонії вашу свідомість. Боді Баланс виконується в спокійному темпі, триває 60 хвилин.

Pilates (Пілатес)
тренер Пастух Тетяна
18.15
19.15
зал №2
Pilates (Пілатес)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок

Body Balance (боді баланс)
тренер Ланкевич Олена
19.15
20.15
зал №2
Body Balance (боді баланс)програма тренування на основі йоги, пілатесу і тай-чі. Тренування покликане не тільки вдосконалити ваше тіло, але і привести до гармонії вашу свідомість. Боді Баланс виконується в спокійному темпі, триває 60 хвилин.
Postural Training (постуральний тренінг)
тренер Гук Світлана
18.00
19.00
зал №1
Postural Training (постуральний тренінг)нова комплексна програма гімнастики для поліпшення постави.

Port de Bras (Пілатес порт де брас)
тренер Пастух Тетяна
18.15
19.15
зал №2
Port de Bras (Пілатес порт де брас)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок

Postural Training (постуральний тренінг)
тренер Ланкевич Олена
19.15
20.15
зал №2
Postural Training (постуральний тренінг)нова комплексна програма гімнастики для поліпшення постави.
Postural Training (постуральний тренінг)
тренер Гук Світлана
18.00
19.00
зал №1
Postural Training (постуральний тренінг)нова комплексна програма гімнастики для поліпшення постави.

Stretching Pilates (Стретчін Пілатес)
тренер Пастух Тетяна
18.15
19.15
зал №2
Stretching Pilates (Стретчін Пілатес)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок
Stretching Pilates (Стретчін Пілатес)
тренер Пастух Тетяна
18.15
19.15
зал №2
Stretching Pilates (Стретчін Пілатес)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок
19.00
20.00
Понеділок Вівторок Середа П'ятниця Четвер Субота Неділя
10.00
Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
10.00
16.00
зал №2
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
15.30
18.00
зал №2
Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
15.30
20.00
зал №2

Спортивні танці
викладач Михайлов Олександр
18.00
19.00
зал №1
Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
15.30
18.00
зал №2
Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
15.30
18.00
зал №2
Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
15.30
20.00
зал №2

Спортивні танці
викладач Михайлов Олександр
18.00
19.00
зал №1
16.00
17.00
18.00
19.00

Понеділок

Вівторок

Середа

П'ятниця

Четвер

Субота

No groups available!