на вівторок

на четвер

Актуальний розклад на середу

Тренажерний зал працює сьогодні з 7:00 до 22:00

Басейн працює сьогодні з 7:00 до 22:00

Кросфіт зал «Titan Box» працює сьогодні з 8:00 до 21:00

Середа
09.00
Exotic Pole Dance
тренер Гончар Діана
09.00
10.00
зал «Pole Dance»
10.00
11.00
12.00
13.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
13.00
14.00
зал «Titan Box»
14.00
15.00
Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
15.00
16.30
зал єдиноборств

Pole Fitness
тренер Камєнєва Вероніка
16.00
17.00
зал «Pole Dance»

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств

Crossfit-Lady
тренер Михайловська Катерина
17.00
18.00
зал «Titan Box»
16.00
17.00
18.00
Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
18.00
19.30
старша група / зал єдиноборств

Crossfit
тренер Мирослав Шуляк
18.30
19.30
зал «Titan Box»

Exotic Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
зал «Pole Dance»

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»

Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група)
тренер Пацерук Олександр
19.30
21.00
зал єдиноборств

Тайський бокс муай тай К-1 (старша група)
тренер Пацерук Олександр
20.30
22.00
зал єдиноборств
19.00
20.00
21.00

Середа

  • Exotic Pole Dance тренер Гончар Діана
    09.00 - 10.00
  • Crossfit тренер Владислав Демецький
    13.00 - 14.00
  • Тхеквандо тренер Михайловський Валерій
    15.00 - 16.30
  • Pole Fitness тренер Камєнєва Вероніка
    16.00 - 17.00
  • Тхеквандо тренер Михайловський Валерій
    16.30 - 18.00
  • Crossfit-Lady тренер Михайловська Катерина
    17.00 - 18.00
  • Тхеквандо тренер Мостіпака Сергій
    18.00 - 19.30
  • Crossfit тренер Мирослав Шуляк
    18.30 - 19.30
  • Exotic Pole Dance тренер Афанасьєва Тетяна
    19.00 - 20.00
  • Crossfit тренер Михайловський Валерій
    19.00 - 20.30
  • Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група) тренер Пацерук Олександр
    19.30 - 21.00
  • Тайський бокс муай тай К-1 (старша група) тренер Пацерук Олександр
    20.30 - 22.00
Середа
09.00
Exotic Pole Dance
тренер Гончар Діана
09.00
10.00
зал «Pole Dance»
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Pole Fitness
тренер Камєнєва Вероніка
16.00
17.00
зал «Pole Dance»
17.00
18.00
19.00
Exotic Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
зал «Pole Dance»

Середа

  • Exotic Pole Dance тренер Гончар Діана
    09.00 - 10.00
  • Pole Fitness тренер Камєнєва Вероніка
    16.00 - 17.00
  • Exotic Pole Dance тренер Афанасьєва Тетяна
    19.00 - 20.00
No groups hours available!
No groups available in basein category!
Середа
15.00
Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
15.00
16.30
зал єдиноборств

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств
16.00
17.00
18.00
Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
18.00
19.30
старша група / зал єдиноборств

Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група)
тренер Пацерук Олександр
19.30
21.00
зал єдиноборств

Тайський бокс муай тай К-1 (старша група)
тренер Пацерук Олександр
20.30
22.00
зал єдиноборств
19.00
20.00
21.00

Середа

  • Тхеквандо тренер Михайловський Валерій
    15.00 - 16.30
  • Тхеквандо тренер Михайловський Валерій
    16.30 - 18.00
  • Тхеквандо тренер Мостіпака Сергій
    18.00 - 19.30
  • Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група) тренер Пацерук Олександр
    19.30 - 21.00
  • Тайський бокс муай тай К-1 (старша група) тренер Пацерук Олександр
    20.30 - 22.00
No groups available in yoga category!
Середа
13.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
13.00
14.00
зал «Titan Box»
14.00
15.00
16.00
17.00
Crossfit-Lady
тренер Михайловська Катерина
17.00
18.00
зал «Titan Box»
18.00
Crossfit
тренер Мирослав Шуляк
18.30
19.30
зал «Titan Box»

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»
19.00
20.00

Середа

  • Crossfit тренер Владислав Демецький
    13.00 - 14.00
  • Crossfit-Lady тренер Михайловська Катерина
    17.00 - 18.00
  • Crossfit тренер Мирослав Шуляк
    18.30 - 19.30
  • Crossfit тренер Михайловський Валерій
    19.00 - 20.30
No groups available in пілатес-загальний category!
No groups available in tanci category!
No groups available!