на вівторок

на четвер

Актуальний розклад на середу

Тренажерний зал працює сьогодні з 7:00 до 22:00

Кросфіт зал «Titan Box» працює сьогодні з 8:00 до 21:00

Середа
07.00
Тайський бокс муай тай (старша група)
тренер Пацерук Олександр
07.00
09.00
зал єдиноборств
08.00
09.00
10.00
Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Юлія Одарич
10.00
11.00
зал «Titan Box»
11.00
12.00
13.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
13.00
14.00
зал «Titan Box»
14.00
15.00
Тхеквандо (молодша група)
тренер Михайловський Валерій
15.00
16.00
зал єдиноборств
16.00
Тхеквандо (старша група)
тренер Михайловський Валерій
16.30
17.30
зал єдиноборств

Crossfit-Lady
тренер Михайловська Катерина
17.00
18.00
зал «Titan Box»

Повітряна гімнастика полотна+кільця
тренер Афанасьєва Тетяна
17.00
18.00
зал «Pole Dance»
17.00
18.00
Тайський бокс муай тай (молодша група)
тренер Пацерук Олександр
18.00
19.00
зал єдиноборств
19.00
Бокс-аеробіка
тренер Галузінська Юлія
19.00
20.00
зал №1
Бокс-аеробікаінтенсивне кардіо-тренування з елементами кікбоксингу

Exotic Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
зал «Pole Dance»

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»

Тайський бокс муай тай (старша група)
тренер Пацерук Олександр
19.00
21.00
зал єдиноборств
20.00

Середа

  • Тайський бокс муай тай (старша група) тренер Пацерук Олександр
    07.00 - 09.00
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців) тренер Юлія Одарич
    10.00 - 11.00
  • Crossfit тренер Владислав Демецький
    13.00 - 14.00
  • Тхеквандо (молодша група) тренер Михайловський Валерій
    15.00 - 16.00
  • Тхеквандо (старша група) тренер Михайловський Валерій
    16.30 - 17.30
  • Crossfit-Lady тренер Михайловська Катерина
    17.00 - 18.00
  • Повітряна гімнастика полотна+кільця тренер Афанасьєва Тетяна
    17.00 - 18.00
  • Тайський бокс муай тай (молодша група) тренер Пацерук Олександр
    18.00 - 19.00
  • Бокс-аеробіка тренер Галузінська Юлія
    19.00 - 20.00
  • Exotic Pole Dance тренер Афанасьєва Тетяна
    19.00 - 20.00
  • Crossfit тренер Михайловський Валерій
    19.00 - 20.30
  • Тайський бокс муай тай (старша група) тренер Пацерук Олександр
    19.00 - 21.00
Середа
17.00
Повітряна гімнастика полотна+кільця
тренер Афанасьєва Тетяна
17.00
18.00
зал «Pole Dance»
18.00
19.00
Exotic Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
зал «Pole Dance»

Середа

  • Повітряна гімнастика полотна+кільця тренер Афанасьєва Тетяна
    17.00 - 18.00
  • Exotic Pole Dance тренер Афанасьєва Тетяна
    19.00 - 20.00
Середа
19.00
Бокс-аеробіка
тренер Галузінська Юлія
19.00
20.00
зал №1
Бокс-аеробікаінтенсивне кардіо-тренування з елементами кікбоксингу

Середа

  • Бокс-аеробіка тренер Галузінська Юлія
    19.00 - 20.00
Середа
07.00
Тайський бокс муай тай (старша група)
тренер Пацерук Олександр
07.00
09.00
зал єдиноборств
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
Тхеквандо (молодша група)
тренер Михайловський Валерій
15.00
16.00
зал єдиноборств
16.00
Тхеквандо (старша група)
тренер Михайловський Валерій
16.30
17.30
зал єдиноборств
17.00
18.00
Тайський бокс муай тай (молодша група)
тренер Пацерук Олександр
18.00
19.00
зал єдиноборств
19.00
Тайський бокс муай тай (старша група)
тренер Пацерук Олександр
19.00
21.00
зал єдиноборств
20.00

Середа

  • Тайський бокс муай тай (старша група) тренер Пацерук Олександр
    07.00 - 09.00
  • Тхеквандо (молодша група) тренер Михайловський Валерій
    15.00 - 16.00
  • Тхеквандо (старша група) тренер Михайловський Валерій
    16.30 - 17.30
  • Тайський бокс муай тай (молодша група) тренер Пацерук Олександр
    18.00 - 19.00
  • Тайський бокс муай тай (старша група) тренер Пацерук Олександр
    19.00 - 21.00
Середа
10.00
Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Юлія Одарич
10.00
11.00
зал «Titan Box»
11.00
12.00
13.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
13.00
14.00
зал «Titan Box»
14.00
15.00
16.00
17.00
Crossfit-Lady
тренер Михайловська Катерина
17.00
18.00
зал «Titan Box»
18.00
19.00
Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»
20.00

Середа

  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців) тренер Юлія Одарич
    10.00 - 11.00
  • Crossfit тренер Владислав Демецький
    13.00 - 14.00
  • Crossfit-Lady тренер Михайловська Катерина
    17.00 - 18.00
  • Crossfit тренер Михайловський Валерій
    19.00 - 20.30
No groups available!