на вівторок

на четвер

Актуальний розклад на середу

Тренажерний зал працює сьогодні з 7:00 до 22:00

Басейн працює сьогодні з 7:00 до 22:00

Кросфіт зал «Titan Box» працює сьогодні з 8:00 до 21:00

Середа
09.00
Exotic Pole Dance
тренер Гончар Діана
09.00
10.00
зал «Pole Dance»

Functional Pilates (функціональний Пілатес)
тренер Гук Світлана
09.00
10.00
зал № 1

Postural Training (постуральний тренінг)
тренер Гук Світлана
09.00
10.00
зал №1
Postural Training (постуральний тренінг)нова комплексна програма гімнастики для поліпшення постави.
10.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
10.00
10.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
11.00
Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
11.00
11.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
12.00
Плавання «Батьки і діти»
тренер Гринів Оксана
12.00
12.50
басейн, I поверх
Плавання «Батьки і діти»група, створена спеціально для занять дітей разом із батьками.
13.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
13.00
14.00
зал «Titan Box»
14.00
Спецгрупа з плавання
тренер Гринів Сергій
14.00
14.50
басейн, I поверх

Zumba (Зумба-аеробіка)
тренер Гук Олена
14.00
15.00
зал №1
Zumba (Зумба-аеробіка)Ще один різновид виконання аеробних вправ під запальну музику. Поєднує у собі найголовніші елементи класичної аеробіки з зумбою — енергійним фітнес танцем.
15.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
15.00
15.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Crossfit-Junior
тренер Шуляк Мирослав
15.00
16.00
зал «Titan Box»

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
15.00
16.30
зал єдиноборств

Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
15.30
18.00
зал №2

Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Pole Fitness
тренер Камєнєва Вероніка
16.00
17.00
зал «Pole Dance»

Дитяча аеробіка
тренер Гук Наталя
16.30
17.30
зал №1

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств

Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
17.00
17.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Crossfit-Lady
тренер Михайловська Катерина
17.00
18.00
зал «Titan Box»
16.00
17.00
18.00
Аквааеробіка
тренер Гук Наталя
18.00
18.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Михайловський Валерій
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Postural Training (постуральний тренінг)
тренер Гук Світлана
18.00
19.00
зал №1
Postural Training (постуральний тренінг)нова комплексна програма гімнастики для поліпшення постави.

Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
18.00
19.30
старша група / зал єдиноборств

Port de Bras (Пілатес порт де брас)
тренер Пастух Тетяна
18.15
19.15
зал №2
Port de Bras (Пілатес порт де брас)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок

Crossfit
тренер Мирослав Шуляк
18.30
19.30
зал «Titan Box»

Дорослі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
19.00
19.50
басейн, I поверх
Дорослі групи з плаваннязаняття для освоєння техніки (технік) плавання для дорослих

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Владислав Демецький
19.00
20.00
зал «Titan Box»

Exotic Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
зал «Pole Dance»

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»

Postural Training (постуральний тренінг)
тренер Ланкевич Олена
19.15
20.15
зал №2
Postural Training (постуральний тренінг)нова комплексна програма гімнастики для поліпшення постави.

Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група)
тренер Пацерук Олександр
19.30
21.00
зал єдиноборств

Kibo (аеробіка)
тренер Галузінська Юлія
20.00
21.00
зал №1
Kibo (аеробіка)інтенсивне кардіо-тренування з елементами таких видів єдиноборств як карате, кікбоксинг, тай-бо і тхеквондо.

Yoga (Йога)
тренер Погляд Лариса
20.20
21.20
зал №2
Yoga (Йога)прадавня практика самовдосконалення людини, її гармонія та зміцнення на усіх рівнях: від тіла до свідомості

Тайський бокс муай тай К-1 (старша група)
тренер Пацерук Олександр
20.30
22.00
зал єдиноборств
19.00
20.00
21.00

Середа

  • Exotic Pole Dance тренер Гончар Діана
    09.00 - 10.00
  • Functional Pilates (функціональний Пілатес) тренер Гук Світлана
    09.00 - 10.00
  • Postural Training (постуральний тренінг) тренер Гук Світлана
    09.00 - 10.00
  • Дитячі групи з плавання тренер Гринів Сергій
    10.00 - 10.55
  • Аквааеробіка тренер Гринів Оксана
    11.00 - 11.50
  • Плавання «Батьки і діти» тренер Гринів Оксана
    12.00 - 12.50
  • Crossfit тренер Владислав Демецький
    13.00 - 14.00
  • Спецгрупа з плавання тренер Гринів Сергій
    14.00 - 14.50
  • Zumba (Зумба-аеробіка) тренер Гук Олена
    14.00 - 15.00
  • Дитячі групи з плавання тренер Гринів Оксана
    15.00 - 15.55
  • Crossfit-Junior тренер Шуляк Мирослав
    15.00 - 16.00
  • Тхеквандо тренер Михайловський Валерій
    15.00 - 16.30
  • Танці (дитяча група) викладач Кліменко Ольга
    15.30 - 18.00
  • Дитячі групи з плавання тренер Гринів Оксана
    16.00 - 16.55
  • Pole Fitness тренер Камєнєва Вероніка
    16.00 - 17.00
  • Дитяча аеробіка тренер Гук Наталя
    16.30 - 17.30
  • Тхеквандо тренер Михайловський Валерій
    16.30 - 18.00
  • Аквааеробіка тренер Гринів Оксана
    17.00 - 17.50
  • Crossfit-Lady тренер Михайловська Катерина
    17.00 - 18.00
  • Аквааеробіка тренер Гук Наталя
    18.00 - 18.50
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців) тренер Михайловський Валерій
    18.00 - 19.00
  • Postural Training (постуральний тренінг) тренер Гук Світлана
    18.00 - 19.00
  • Тхеквандо тренер Мостіпака Сергій
    18.00 - 19.30
  • Port de Bras (Пілатес порт де брас) тренер Пастух Тетяна
    18.15 - 19.15
  • Crossfit тренер Мирослав Шуляк
    18.30 - 19.30
  • Дорослі групи з плавання тренер Наумов Юрій
    19.00 - 19.50
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців) тренер Владислав Демецький
    19.00 - 20.00
  • Exotic Pole Dance тренер Афанасьєва Тетяна
    19.00 - 20.00
  • Crossfit тренер Михайловський Валерій
    19.00 - 20.30
  • Postural Training (постуральний тренінг) тренер Ланкевич Олена
    19.15 - 20.15
  • Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група) тренер Пацерук Олександр
    19.30 - 21.00
  • Kibo (аеробіка) тренер Галузінська Юлія
    20.00 - 21.00
  • Yoga (Йога) тренер Погляд Лариса
    20.20 - 21.20
  • Тайський бокс муай тай К-1 (старша група) тренер Пацерук Олександр
    20.30 - 22.00
Середа
09.00
Exotic Pole Dance
тренер Гончар Діана
09.00
10.00
зал «Pole Dance»
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Pole Fitness
тренер Камєнєва Вероніка
16.00
17.00
зал «Pole Dance»
17.00
18.00
19.00
Exotic Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
зал «Pole Dance»

Середа

  • Exotic Pole Dance тренер Гончар Діана
    09.00 - 10.00
  • Pole Fitness тренер Камєнєва Вероніка
    16.00 - 17.00
  • Exotic Pole Dance тренер Афанасьєва Тетяна
    19.00 - 20.00
Середа
14.00
Zumba (Зумба-аеробіка)
тренер Гук Олена
14.00
15.00
зал №1
Zumba (Зумба-аеробіка)Ще один різновид виконання аеробних вправ під запальну музику. Поєднує у собі найголовніші елементи класичної аеробіки з зумбою — енергійним фітнес танцем.
15.00
16.00
Дитяча аеробіка
тренер Гук Наталя
16.30
17.30
зал №1
17.00
18.00
19.00
20.00
Kibo (аеробіка)
тренер Галузінська Юлія
20.00
21.00
зал №1
Kibo (аеробіка)інтенсивне кардіо-тренування з елементами таких видів єдиноборств як карате, кікбоксинг, тай-бо і тхеквондо.

Середа

  • Zumba (Зумба-аеробіка) тренер Гук Олена
    14.00 - 15.00
  • Дитяча аеробіка тренер Гук Наталя
    16.30 - 17.30
  • Kibo (аеробіка) тренер Галузінська Юлія
    20.00 - 21.00
Середа
10.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
10.00
10.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
11.00
Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
11.00
11.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
12.00
Плавання «Батьки і діти»
тренер Гринів Оксана
12.00
12.50
басейн, I поверх
Плавання «Батьки і діти»група, створена спеціально для занять дітей разом із батьками.
13.00
14.00
Спецгрупа з плавання
тренер Гринів Сергій
14.00
14.50
басейн, I поверх
15.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
15.00
15.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
16.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
17.00
Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
17.00
17.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
18.00
Аквааеробіка
тренер Гук Наталя
18.00
18.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
19.00
Дорослі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
19.00
19.50
басейн, I поверх
Дорослі групи з плаваннязаняття для освоєння техніки (технік) плавання для дорослих

Середа

  • Дитячі групи з плавання тренер Гринів Сергій
    10.00 - 10.55
  • Аквааеробіка тренер Гринів Оксана
    11.00 - 11.50
  • Плавання «Батьки і діти» тренер Гринів Оксана
    12.00 - 12.50
  • Спецгрупа з плавання тренер Гринів Сергій
    14.00 - 14.50
  • Дитячі групи з плавання тренер Гринів Оксана
    15.00 - 15.55
  • Дитячі групи з плавання тренер Гринів Оксана
    16.00 - 16.55
  • Аквааеробіка тренер Гринів Оксана
    17.00 - 17.50
  • Аквааеробіка тренер Гук Наталя
    18.00 - 18.50
  • Дорослі групи з плавання тренер Наумов Юрій
    19.00 - 19.50
Середа
15.00
Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
15.00
16.30
зал єдиноборств

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств
16.00
17.00
18.00
Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
18.00
19.30
старша група / зал єдиноборств

Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група)
тренер Пацерук Олександр
19.30
21.00
зал єдиноборств

Тайський бокс муай тай К-1 (старша група)
тренер Пацерук Олександр
20.30
22.00
зал єдиноборств
19.00
20.00
21.00

Середа

  • Тхеквандо тренер Михайловський Валерій
    15.00 - 16.30
  • Тхеквандо тренер Михайловський Валерій
    16.30 - 18.00
  • Тхеквандо тренер Мостіпака Сергій
    18.00 - 19.30
  • Тайський бокс муай тай К-1 (молодша група) тренер Пацерук Олександр
    19.30 - 21.00
  • Тайський бокс муай тай К-1 (старша група) тренер Пацерук Олександр
    20.30 - 22.00
Середа
20.00
Yoga (Йога)
тренер Погляд Лариса
20.20
21.20
зал №2
Yoga (Йога)прадавня практика самовдосконалення людини, її гармонія та зміцнення на усіх рівнях: від тіла до свідомості
21.00

Середа

  • Yoga (Йога) тренер Погляд Лариса
    20.20 - 21.20
Середа
13.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
13.00
14.00
зал «Titan Box»
14.00
15.00
Crossfit-Junior
тренер Шуляк Мирослав
15.00
16.00
зал «Titan Box»
16.00
17.00
Crossfit-Lady
тренер Михайловська Катерина
17.00
18.00
зал «Titan Box»
18.00
Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Михайловський Валерій
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Crossfit
тренер Мирослав Шуляк
18.30
19.30
зал «Titan Box»

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Владислав Демецький
19.00
20.00
зал «Titan Box»

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»
19.00
20.00

Середа

  • Crossfit тренер Владислав Демецький
    13.00 - 14.00
  • Crossfit-Junior тренер Шуляк Мирослав
    15.00 - 16.00
  • Crossfit-Lady тренер Михайловська Катерина
    17.00 - 18.00
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців) тренер Михайловський Валерій
    18.00 - 19.00
  • Crossfit тренер Мирослав Шуляк
    18.30 - 19.30
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців) тренер Владислав Демецький
    19.00 - 20.00
  • Crossfit тренер Михайловський Валерій
    19.00 - 20.30
Середа
09.00
Functional Pilates (функціональний Пілатес)
тренер Гук Світлана
09.00
10.00
зал № 1

Postural Training (постуральний тренінг)
тренер Гук Світлана
09.00
10.00
зал №1
Postural Training (постуральний тренінг)нова комплексна програма гімнастики для поліпшення постави.
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
Postural Training (постуральний тренінг)
тренер Гук Світлана
18.00
19.00
зал №1
Postural Training (постуральний тренінг)нова комплексна програма гімнастики для поліпшення постави.

Port de Bras (Пілатес порт де брас)
тренер Пастух Тетяна
18.15
19.15
зал №2
Port de Bras (Пілатес порт де брас)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок

Postural Training (постуральний тренінг)
тренер Ланкевич Олена
19.15
20.15
зал №2
Postural Training (постуральний тренінг)нова комплексна програма гімнастики для поліпшення постави.
19.00
20.00

Середа

  • Functional Pilates (функціональний Пілатес) тренер Гук Світлана
    09.00 - 10.00
  • Postural Training (постуральний тренінг) тренер Гук Світлана
    09.00 - 10.00
  • Postural Training (постуральний тренінг) тренер Гук Світлана
    18.00 - 19.00
  • Port de Bras (Пілатес порт де брас) тренер Пастух Тетяна
    18.15 - 19.15
  • Postural Training (постуральний тренінг) тренер Ланкевич Олена
    19.15 - 20.15
Середа
15.00
Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
15.30
18.00
зал №2
16.00
17.00

Середа

  • Танці (дитяча група) викладач Кліменко Ольга
    15.30 - 18.00
No groups available!