на неділю

на вівторок

Актуальний розклад на понеділок

Тренажерний зал працює сьогодні з 7:00 до 22:00

Кросфіт зал «Titan Box» працює сьогодні з 8:00 до 21:00

Понеділок
10.00
Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Юлія Одарич
10.00
11.00
зал «Titan Box»
11.00
12.00
13.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
13.00
14.00
зал «Titan Box»
14.00
15.00
Тхеквандо (молодша група)
тренер Михайловський Валерій
15.30
16.30
зал єдиноборств

Тхеквандо (старша група)
тренер Михайловський Валерій
16.30
17.30
зал єдиноборств

Crossfit-Lady
тренер Михайловська Катерина
17.00
18.00
зал «Titan Box»

Сучасні танці | Театр танцю «Антарес»
діти 7-12 років, викладач Осташевська Оксана
17.00
18.00
рожевий зал
Сучасні танці | Театр танцю «Антарес»
діти 7-12 років, викладач Осташевська Оксана
17.00
18.00
рожевий зал
16.00
17.00
18.00
Тайський бокс муай тай (молодша група)
тренер Пацерук Олександр
18.00
19.00
зал єдиноборств

Сучасні танці | Театр танцю «Антарес»
діти 3-6 років, викладач Осташевська Оксана
18.00
19.00
рожевий зал

Yoga (Йога)
тренер Шарабханов Ігор
18.00
19.00
рожевий зал
Yoga (Йога)з 14 років

Джампінг (Sky Jumping)
тренер Мозолюк Любов
18.30
19.30
синій зал

Аеробіка
тренер Галузінська Юлія
19.00
20.00
рожевий зал

Exotic Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
для власниць 12-разового або безлімітного абонементів

Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
зал «Fly Dance»
Pole Danceзагальна група

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»

Тайський бокс муай тай (старша група)
тренер Пацерук Олександр
19.00
21.00
зал єдиноборств

Джампінг (Sky Jumping)
тренер Мозолюк Любов
19.30
20.30
синій зал

Yoga (Йога)
тренер Шарабханов Ігор
20.00
21.00
рожевий зал
Yoga (Йога)з 14 років
19.00
20.00

Понеділок

  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
    10.00 - 11.00
  • Crossfit
    13.00 - 14.00
  • Тхеквандо (молодша група)
    15.30 - 16.30
  • Тхеквандо (старша група)
    16.30 - 17.30
  • Crossfit-Lady
    17.00 - 18.00
  • Сучасні танці | Театр танцю «Антарес»
    17.00 - 18.00
  • Сучасні танці | Театр танцю «Антарес»
    17.00 - 18.00
  • Тайський бокс муай тай (молодша група)
    18.00 - 19.00
  • Сучасні танці | Театр танцю «Антарес»
    18.00 - 19.00
  • Yoga (Йога)
    18.00 - 19.00
  • Джампінг (Sky Jumping)
    18.30 - 19.30
  • Аеробіка
    19.00 - 20.00
  • Exotic Pole Dance
    19.00 - 20.00
  • Pole Dance
    19.00 - 20.00
  • Crossfit
    19.00 - 20.30
  • Тайський бокс муай тай (старша група)
    19.00 - 21.00
  • Джампінг (Sky Jumping)
    19.30 - 20.30
  • Yoga (Йога)
    20.00 - 21.00
Понеділок
18.00
Джампінг (Sky Jumping)
тренер Мозолюк Любов
18.30
19.30
синій зал

Джампінг (Sky Jumping)
тренер Мозолюк Любов
19.30
20.30
синій зал
19.00
20.00

Понеділок

  • Джампінг (Sky Jumping)
    18.30 - 19.30
  • Джампінг (Sky Jumping)
    19.30 - 20.30
Понеділок
19.00
Exotic Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
для власниць 12-разового або безлімітного абонементів

Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
зал «Fly Dance»
Pole Danceзагальна група

Понеділок

  • Exotic Pole Dance
    19.00 - 20.00
  • Pole Dance
    19.00 - 20.00
Понеділок
19.00
Аеробіка
тренер Галузінська Юлія
19.00
20.00
рожевий зал

Понеділок

  • Аеробіка
    19.00 - 20.00
Понеділок
19.00
Аеробіка
тренер Галузінська Юлія
19.00
20.00
рожевий зал

Понеділок

  • Аеробіка
    19.00 - 20.00
Понеділок
18.00
Джампінг (Sky Jumping)
тренер Мозолюк Любов
18.30
19.30
синій зал

Аеробіка
тренер Галузінська Юлія
19.00
20.00
рожевий зал

Джампінг (Sky Jumping)
тренер Мозолюк Любов
19.30
20.30
синій зал
19.00
20.00

Понеділок

  • Джампінг (Sky Jumping)
    18.30 - 19.30
  • Аеробіка
    19.00 - 20.00
  • Джампінг (Sky Jumping)
    19.30 - 20.30
Понеділок
17.00
Сучасні танці | Театр танцю «Антарес»
діти 7-12 років, викладач Осташевська Оксана
17.00
18.00
рожевий зал
Сучасні танці | Театр танцю «Антарес»
діти 7-12 років, викладач Осташевська Оксана
17.00
18.00
рожевий зал
18.00
Сучасні танці | Театр танцю «Антарес»
діти 3-6 років, викладач Осташевська Оксана
18.00
19.00
рожевий зал

Понеділок

  • Сучасні танці | Театр танцю «Антарес»
    17.00 - 18.00
  • Сучасні танці | Театр танцю «Антарес»
    17.00 - 18.00
  • Сучасні танці | Театр танцю «Антарес»
    18.00 - 19.00
Понеділок
15.00
Тхеквандо (молодша група)
тренер Михайловський Валерій
15.30
16.30
зал єдиноборств

Тхеквандо (старша група)
тренер Михайловський Валерій
16.30
17.30
зал єдиноборств
16.00
17.00
18.00
Тайський бокс муай тай (молодша група)
тренер Пацерук Олександр
18.00
19.00
зал єдиноборств
19.00
Тайський бокс муай тай (старша група)
тренер Пацерук Олександр
19.00
21.00
зал єдиноборств
20.00

Понеділок

  • Тхеквандо (молодша група)
    15.30 - 16.30
  • Тхеквандо (старша група)
    16.30 - 17.30
  • Тайський бокс муай тай (молодша група)
    18.00 - 19.00
  • Тайський бокс муай тай (старша група)
    19.00 - 21.00
Понеділок
10.00
Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Юлія Одарич
10.00
11.00
зал «Titan Box»
11.00
12.00
13.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
13.00
14.00
зал «Titan Box»
14.00
15.00
16.00
17.00
Crossfit-Lady
тренер Михайловська Катерина
17.00
18.00
зал «Titan Box»
18.00
19.00
Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»
20.00

Понеділок

  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
    10.00 - 11.00
  • Crossfit
    13.00 - 14.00
  • Crossfit-Lady
    17.00 - 18.00
  • Crossfit
    19.00 - 20.30
Понеділок
18.00
Yoga (Йога)
тренер Шарабханов Ігор
18.00
19.00
рожевий зал
Yoga (Йога)з 14 років
19.00
20.00
Yoga (Йога)
тренер Шарабханов Ігор
20.00
21.00
рожевий зал
Yoga (Йога)з 14 років

Понеділок

  • Yoga (Йога)
    18.00 - 19.00
  • Yoga (Йога)
    20.00 - 21.00
No groups hours available!
No groups available!