на неділю

на вівторок

Актуальний розклад на понеділок

Тренажерний зал працює сьогодні з 7:00 до 22:00

Кросфіт зал «Titan Box» працює сьогодні з 8:00 до 21:00

Понеділок
07.00
Тайський бокс муай тай (старша група)
тренер Пацерук Олександр
07.00
09.00
зал єдиноборств
08.00
09.00
10.00
Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Юлія Одарич
10.00
11.00
зал «Titan Box»
11.00
12.00
13.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
13.00
14.00
зал «Titan Box»
14.00
15.00
Тхеквандо (молодша група)
тренер Михайловський Валерій
15.00
16.00
зал єдиноборств
16.00
Тхеквандо (старша група)
тренер Михайловський Валерій
16.30
17.30
зал єдиноборств

Crossfit-Lady
тренер Михайловська Катерина
17.00
18.00
зал «Titan Box»
17.00
18.00
Тайський бокс муай тай (молодша група)
тренер Пацерук Олександр
18.00
19.00
зал єдиноборств
19.00
Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
зал «Fly Dance»
Pole Danceзагальна група

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»

Тайський бокс муай тай (старша група)
тренер Пацерук Олександр
19.00
21.00
зал єдиноборств
20.00

Понеділок

  • Тайський бокс муай тай (старша група)
    07.00 - 09.00
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
    10.00 - 11.00
  • Crossfit
    13.00 - 14.00
  • Тхеквандо (молодша група)
    15.00 - 16.00
  • Тхеквандо (старша група)
    16.30 - 17.30
  • Crossfit-Lady
    17.00 - 18.00
  • Тайський бокс муай тай (молодша група)
    18.00 - 19.00
  • Pole Dance
    19.00 - 20.00
  • Crossfit
    19.00 - 20.30
  • Тайський бокс муай тай (старша група)
    19.00 - 21.00
Понеділок
19.00
Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
19.00
20.00
зал «Fly Dance»
Pole Danceзагальна група

Понеділок

  • Pole Dance
    19.00 - 20.00
No groups hours available!
Понеділок
07.00
Тайський бокс муай тай (старша група)
тренер Пацерук Олександр
07.00
09.00
зал єдиноборств
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
Тхеквандо (молодша група)
тренер Михайловський Валерій
15.00
16.00
зал єдиноборств
16.00
Тхеквандо (старша група)
тренер Михайловський Валерій
16.30
17.30
зал єдиноборств
17.00
18.00
Тайський бокс муай тай (молодша група)
тренер Пацерук Олександр
18.00
19.00
зал єдиноборств
19.00
Тайський бокс муай тай (старша група)
тренер Пацерук Олександр
19.00
21.00
зал єдиноборств
20.00

Понеділок

  • Тайський бокс муай тай (старша група)
    07.00 - 09.00
  • Тхеквандо (молодша група)
    15.00 - 16.00
  • Тхеквандо (старша група)
    16.30 - 17.30
  • Тайський бокс муай тай (молодша група)
    18.00 - 19.00
  • Тайський бокс муай тай (старша група)
    19.00 - 21.00
Понеділок
10.00
Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Юлія Одарич
10.00
11.00
зал «Titan Box»
11.00
12.00
13.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
13.00
14.00
зал «Titan Box»
14.00
15.00
16.00
17.00
Crossfit-Lady
тренер Михайловська Катерина
17.00
18.00
зал «Titan Box»
18.00
19.00
Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»
20.00

Понеділок

  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
    10.00 - 11.00
  • Crossfit
    13.00 - 14.00
  • Crossfit-Lady
    17.00 - 18.00
  • Crossfit
    19.00 - 20.30
No groups available!