на п’ятницю

на неділю

Актуальний розклад на суботу

Тренажерний зал працює сьогодні з 7:00 до 22:00

Басейн працює сьогодні з 7:00 до 22:00

Кросфіт зал «Titan Box» працює сьогодні з 11:00 до 20:00

Субота
10.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
10.00
10.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
10.00
16.00
зал №2

Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
11.00
11.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
12.00
12.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
13.00
13.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Pole Sport
тренер Загребенюк Олена
13.00
14.00
зал «Pole Dance»

Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
14.00
14.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Zumba (Зумба-аеробіка)
тренер Гук Олена
14.00
15.00
зал №1
Zumba (Зумба-аеробіка)Ще один різновид виконання аеробних вправ під запальну музику. Поєднує у собі найголовніші елементи класичної аеробіки з зумбою — енергійним фітнес танцем.

Плавання «Батьки і діти»
тренер Гринів Оксана
15.00
15.55
басейн, I поверх
Плавання «Батьки і діти»група, створена спеціально для занять дітей разом із батьками

Crossfit
тренер Владислав Демецький
15.00
16.00
зал «Titan Box»

Ку-до
тренер Титаренко Леонід
15.00
16.20
зал єдиноборств

Пілатес для вагітних
тренер Загребенюк Олена
16.00
17.00
зал №1
Пілатес для вагітнихзаняття із класичними вправами по протоколу Пілатесу, адаптовиних для вагітної жінки
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
17.00
17.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
18.00
Аквааеробіка
тренер Гук Наталя
18.00
18.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
19.00
Дорослі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
19.00
19.50
басейн, I поверх
Дорослі групи з плаваннязаняття для освоєння техніки (технік) плавання для дорослих

Субота

  • Дитячі групи з плавання
    10.00 - 10.55
  • Танці (дитяча група)
    10.00 - 16.00
  • Аквааеробіка
    11.00 - 11.50
  • Дитячі групи з плавання
    12.00 - 12.55
  • Дитячі групи з плавання
    13.00 - 13.55
  • Pole Sport
    13.00 - 14.00
  • Дитячі групи з плавання
    14.00 - 14.55
  • Zumba (Зумба-аеробіка)
    14.00 - 15.00
  • Плавання «Батьки і діти»
    15.00 - 15.55
  • Crossfit
    15.00 - 16.00
  • Ку-до
    15.00 - 16.20
  • Пілатес для вагітних
    16.00 - 17.00
  • Дитячі групи з плавання
    17.00 - 17.55
  • Аквааеробіка
    18.00 - 18.50
  • Дорослі групи з плавання
    19.00 - 19.50
Субота
13.00
Pole Sport
тренер Загребенюк Олена
13.00
14.00
зал «Pole Dance»

Субота

  • Pole Sport
    13.00 - 14.00
Субота
14.00
Zumba (Зумба-аеробіка)
тренер Гук Олена
14.00
15.00
зал №1
Zumba (Зумба-аеробіка)Ще один різновид виконання аеробних вправ під запальну музику. Поєднує у собі найголовніші елементи класичної аеробіки з зумбою — енергійним фітнес танцем.

Субота

  • Zumba (Зумба-аеробіка)
    14.00 - 15.00
Субота
10.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
10.00
10.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
11.00
Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
11.00
11.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
12.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
12.00
12.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
13.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
13.00
13.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
14.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
14.00
14.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
15.00
Плавання «Батьки і діти»
тренер Гринів Оксана
15.00
15.55
басейн, I поверх
Плавання «Батьки і діти»група, створена спеціально для занять дітей разом із батьками
16.00
17.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
17.00
17.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
18.00
Аквааеробіка
тренер Гук Наталя
18.00
18.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
19.00
Дорослі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
19.00
19.50
басейн, I поверх
Дорослі групи з плаваннязаняття для освоєння техніки (технік) плавання для дорослих

Субота

  • Дитячі групи з плавання
    10.00 - 10.55
  • Аквааеробіка
    11.00 - 11.50
  • Дитячі групи з плавання
    12.00 - 12.55
  • Дитячі групи з плавання
    13.00 - 13.55
  • Дитячі групи з плавання
    14.00 - 14.55
  • Плавання «Батьки і діти»
    15.00 - 15.55
  • Дитячі групи з плавання
    17.00 - 17.55
  • Аквааеробіка
    18.00 - 18.50
  • Дорослі групи з плавання
    19.00 - 19.50
Субота
15.00
Ку-до
тренер Титаренко Леонід
15.00
16.20
зал єдиноборств
16.00

Субота

  • Ку-до
    15.00 - 16.20
No groups available in yoga category!
Субота
15.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
15.00
16.00
зал «Titan Box»

Субота

  • Crossfit
    15.00 - 16.00
Субота
16.00
Пілатес для вагітних
тренер Загребенюк Олена
16.00
17.00
зал №1
Пілатес для вагітнихзаняття із класичними вправами по протоколу Пілатесу, адаптовиних для вагітної жінки

Субота

  • Пілатес для вагітних
    16.00 - 17.00
Субота
10.00
Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
10.00
16.00
зал №2
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00

Субота

  • Танці (дитяча група)
    10.00 - 16.00
No groups available!