на понеділок

на середу

Актуальний розклад на вівторок

Тренажерний зал працює сьогодні з 7:00 до 22:00

Кросфіт зал «Titan Box» працює сьогодні з 8:00 до 21:00

Вівторок
07.00
Бокс
тренер Сидоренко Дмитро
07.00
08.00
зал єдиноборств
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Юлія Одарич
16.00
17.00
зал «Titan Box»

Тхеквандо (старша група)
тренер Михайловський Валерій
16.30
17.30
зал єдиноборств

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Юлія Одарич
17.00
18.00
зал «Titan Box»
17.00
18.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
18.00
19.00
зал «Fly Dance»
19.00
Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»

Тайський бокс / К 1 (доросла група)
тренер Пацерук Олександр
19.00
21.00
зал єдиноборств
20.00

Вівторок

  • Бокс тренер Сидоренко Дмитрозал єдиноборств
    07.00 - 08.00
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців) тренер Юлія Одаричзал «Titan Box»
    16.00 - 17.00
  • Тхеквандо (старша група) тренер Михайловський Валерійзал єдиноборств
    16.30 - 17.30
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців) тренер Юлія Одаричзал «Titan Box»
    17.00 - 18.00
  • Crossfit тренер Владислав Демецькийзал «Titan Box»
    18.00 - 19.00
  • Pole Dance тренер Афанасьєва Тетяназал «Fly Dance»
    18.00 - 19.00
  • Crossfit тренер Михайловський Валерійзал «Titan Box»
    19.00 - 20.30
  • Тайський бокс / К 1 (доросла група) тренер Пацерук Олександрзал єдиноборств
    19.00 - 21.00
Вівторок
18.00
Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
18.00
19.00
зал «Fly Dance»

Вівторок

  • Pole Dance тренер Афанасьєва Тетяназал «Fly Dance»
    18.00 - 19.00
No groups hours available!
Вівторок
07.00
Бокс
тренер Сидоренко Дмитро
07.00
08.00
зал єдиноборств
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Тхеквандо (старша група)
тренер Михайловський Валерій
16.30
17.30
зал єдиноборств
17.00
18.00
19.00
Тайський бокс / К 1 (доросла група)
тренер Пацерук Олександр
19.00
21.00
зал єдиноборств
20.00

Вівторок

  • Бокс тренер Сидоренко Дмитрозал єдиноборств
    07.00 - 08.00
  • Тхеквандо (старша група) тренер Михайловський Валерійзал єдиноборств
    16.30 - 17.30
  • Тайський бокс / К 1 (доросла група) тренер Пацерук Олександрзал єдиноборств
    19.00 - 21.00
Вівторок
16.00
Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Юлія Одарич
16.00
17.00
зал «Titan Box»
17.00
Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Юлія Одарич
17.00
18.00
зал «Titan Box»
18.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
18.00
19.00
зал «Titan Box»
19.00
Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»
20.00

Вівторок

  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців) тренер Юлія Одаричзал «Titan Box»
    16.00 - 17.00
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців) тренер Юлія Одаричзал «Titan Box»
    17.00 - 18.00
  • Crossfit тренер Владислав Демецькийзал «Titan Box»
    18.00 - 19.00
  • Crossfit тренер Михайловський Валерійзал «Titan Box»
    19.00 - 20.30
No groups available in танці category!
No groups available!