на понеділок

на середу

Актуальний розклад на вівторок

Тренажерний зал працює сьогодні з 7:00 до 22:00

Кросфіт зал «Titan Box» працює сьогодні з 8:00 до 21:00

Вівторок
10.00
Yoga (Йога)
тренер Шарабханов Ігор
10.00
11.00
рожевий зал
Yoga (Йога)з 14 років
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Юлія Одарич
16.00
17.00
зал «Titan Box»

Тхеквандо (старша група)
тренер Михайловський Валерій
16.30
17.30
зал єдиноборств

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Юлія Одарич
17.00
18.00
зал «Titan Box»
17.00
18.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Pilates (Пілатес)
тренер Семенова Карина
18.00
19.00
рожевий зал
Pilates (Пілатес)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок

Джампінг (Sky Jumping)
тренер Мозолюк Любов
18.30
19.30
синій зал

Pole Dance
тренер Душкевич Олександра
18.30
19.30
зал «Fly Dance»

Fitness Mix
тренер Семенова Карина
19.00
20.00
рожевий зал

High Heels Dance
тренер Златова Олександра
19.00
20.00
зал поруч з тренажерним

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»

Тайський бокс / К 1 (доросла група)
тренер Пацерук Олександр
19.00
21.00
зал єдиноборств

Yoga (Йога)
тренер Шарабханов Ігор
20.00
21.00
рожевий зал
Yoga (Йога)з 14 років
19.00
20.00

Вівторок

  • Yoga (Йога) тренер Шарабханов Ігоррожевий зал
    10.00 - 11.00
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців) тренер Юлія Одаричзал «Titan Box»
    16.00 - 17.00
  • Тхеквандо (старша група) тренер Михайловський Валерійзал єдиноборств
    16.30 - 17.30
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців) тренер Юлія Одаричзал «Titan Box»
    17.00 - 18.00
  • Crossfit тренер Владислав Демецькийзал «Titan Box»
    18.00 - 19.00
  • Pilates (Пілатес) тренер Семенова Каринарожевий зал
    18.00 - 19.00
  • Джампінг (Sky Jumping) тренер Мозолюк Любовсиній зал
    18.30 - 19.30
  • Pole Dance тренер Душкевич Олександразал «Fly Dance»
    18.30 - 19.30
  • Fitness Mix тренер Семенова Каринарожевий зал
    19.00 - 20.00
  • High Heels Dance тренер Златова Олександразал поруч з тренажерним
    19.00 - 20.00
  • Crossfit тренер Михайловський Валерійзал «Titan Box»
    19.00 - 20.30
  • Тайський бокс / К 1 (доросла група) тренер Пацерук Олександрзал єдиноборств
    19.00 - 21.00
  • Yoga (Йога) тренер Шарабханов Ігоррожевий зал
    20.00 - 21.00
Вівторок
18.00
Джампінг (Sky Jumping)
тренер Мозолюк Любов
18.30
19.30
синій зал
19.00

Вівторок

  • Джампінг (Sky Jumping) тренер Мозолюк Любовсиній зал
    18.30 - 19.30
Вівторок
18.00
Pole Dance
тренер Душкевич Олександра
18.30
19.30
зал «Fly Dance»
19.00

Вівторок

  • Pole Dance тренер Душкевич Олександразал «Fly Dance»
    18.30 - 19.30
No groups hours available!
No groups hours available!
Вівторок
18.00
Джампінг (Sky Jumping)
тренер Мозолюк Любов
18.30
19.30
синій зал

Fitness Mix
тренер Семенова Карина
19.00
20.00
рожевий зал
19.00

Вівторок

  • Джампінг (Sky Jumping) тренер Мозолюк Любовсиній зал
    18.30 - 19.30
  • Fitness Mix тренер Семенова Каринарожевий зал
    19.00 - 20.00
No groups hours available!
Вівторок
16.00
Тхеквандо (старша група)
тренер Михайловський Валерій
16.30
17.30
зал єдиноборств
17.00
18.00
19.00
Тайський бокс / К 1 (доросла група)
тренер Пацерук Олександр
19.00
21.00
зал єдиноборств
20.00

Вівторок

  • Тхеквандо (старша група) тренер Михайловський Валерійзал єдиноборств
    16.30 - 17.30
  • Тайський бокс / К 1 (доросла група) тренер Пацерук Олександрзал єдиноборств
    19.00 - 21.00
Вівторок
16.00
Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Юлія Одарич
16.00
17.00
зал «Titan Box»
17.00
Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Юлія Одарич
17.00
18.00
зал «Titan Box»
18.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
18.00
19.00
зал «Titan Box»
19.00
Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»
20.00

Вівторок

  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців) тренер Юлія Одаричзал «Titan Box»
    16.00 - 17.00
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців) тренер Юлія Одаричзал «Titan Box»
    17.00 - 18.00
  • Crossfit тренер Владислав Демецькийзал «Titan Box»
    18.00 - 19.00
  • Crossfit тренер Михайловський Валерійзал «Titan Box»
    19.00 - 20.30
Вівторок
10.00
Yoga (Йога)
тренер Шарабханов Ігор
10.00
11.00
рожевий зал
Yoga (Йога)з 14 років
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
Pilates (Пілатес)
тренер Семенова Карина
18.00
19.00
рожевий зал
Pilates (Пілатес)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок
19.00
20.00
Yoga (Йога)
тренер Шарабханов Ігор
20.00
21.00
рожевий зал
Yoga (Йога)з 14 років

Вівторок

  • Yoga (Йога) тренер Шарабханов Ігоррожевий зал
    10.00 - 11.00
  • Pilates (Пілатес) тренер Семенова Каринарожевий зал
    18.00 - 19.00
  • Yoga (Йога) тренер Шарабханов Ігоррожевий зал
    20.00 - 21.00
Вівторок
19.00
High Heels Dance
тренер Златова Олександра
19.00
20.00
зал поруч з тренажерним

Вівторок

  • High Heels Dance тренер Златова Олександразал поруч з тренажерним
    19.00 - 20.00
No groups available!