на понеділок

на середу

Актуальний розклад на вівторок

Тренажерний зал працює сьогодні з 7:00 до 22:00

Басейн працює сьогодні з 7:00 до 22:00

Кросфіт зал «Titan Box» працює сьогодні з 8:00 до 21:00

Вівторок
09.00
Pilates (Пілатес)
тренер Пастух Тетяна
09.00
10.00
зал №1
Pilates (Пілатес)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок
10.00
Аквааеробіка
тренер Крушниська Тетяна
10.00
10.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
11.00
Аквамама
тренер Гук Наталя
11.00
11.50
басейн, I поверх
Аквамаматанцювальна аеробіка у воді для майбутніх мам
12.00
13.00
14.00
Pole Sport
тренер Загребенюк Олена
14.30
15.30
зал «Pole Dance»

Дитячі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
15.00
15.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
15.30
20.00
зал №2

Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Пілатес для вагітних
тренер Загребенюк Олена
16.00
17.00
зал №1
Пілатес для вагітнихзаняття із класичними вправами по протоколу Пілатесу, адаптовиних для вагітної жінки

Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств

Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
17.00
17.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування

Crossfit-Junior
тренер Дацюк Олексій
17.00
18.00
зал «Titan Box»

Crossfit-важка атлетика
тренер Антонюк Олександр
17.00
18.00
зал «Titan Box»

Pole Sport (дитяча група)
тренер Загребенюк Олена
17.30
18.30
зал «Pole Dance»

Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
17.30
20.00
зал єдиноборств

Плавання «Батьки і діти»
тренер Гринів Оксана
18.00
18.50
басейн, I поверх
Плавання «Батьки і діти»група, створена спеціально для занять дітей разом із батьками

Crossfit
тренер Владислав Демецький
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Михайловський Валерій
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Crossfit-важка атлетика
тренер Антонюк Олександр
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
18.00
19.00
зал «Pole Dance»

Спортивні танці
викладач Михайлов Олександр
18.00
19.00
зал №1

Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
19.00
19.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Танцювальная Аеробіка (Go-Go)
тренер Гук Олена
19.00
20.00
зал №1
Танцювальная Аеробіка (Go-Go)танець, з елементами енергійних аеробних дій, гнучких і пластичних рухів еротичного характеру та танцювальних зв’язок, що красиво змінюють одна одну

Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»

Zumba (Зумба)
тренер Гук Світлана
20.00
21.00
зал №1
Zumba (Зумба) найвідоміший фінтес-танець у світі. Це запальні ритми, під які можна і потанцювати, і зайнятися спортом, і втратити зайві кілограми. І головне — з посмішкою та задоволенням

Ку-до
тренер Титаренко Леонід
20.00
21.20
зал єдиноборств

Pole Dance
тренер Молчанова Марина
20.30
21.30
зал «Pole Dance»
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00

Вівторок

  • Pilates (Пілатес) тренер Пастух Тетяназал №1
    09.00 - 10.00
  • Аквааеробіка тренер Крушниська Тетянабасейн, I поверх
    10.00 - 10.50
  • Аквамама тренер Гук Наталябасейн, I поверх
    11.00 - 11.50
  • Pole Sport тренер Загребенюк Оленазал «Pole Dance»
    14.30 - 15.30
  • Дитячі групи з плавання тренер Наумов Юрійбасейн, I поверх
    15.00 - 15.55
  • Танці (дитяча група) викладач Кліменко Ольгазал №2
    15.30 - 20.00
  • Дитячі групи з плавання тренер Гринів Сергійбасейн, I поверх
    16.00 - 16.55
  • Пілатес для вагітних тренер Загребенюк Оленазал №1
    16.00 - 17.00
  • Тхеквандо тренер Михайловський Валерійзал єдиноборств
    16.30 - 18.00
  • Дитячі групи з плавання тренер Гринів Оксанабасейн, I поверх
    17.00 - 17.55
  • Crossfit-Junior тренер Дацюк Олексійзал «Titan Box»
    17.00 - 18.00
  • Crossfit-важка атлетика тренер Антонюк Олександрзал «Titan Box»
    17.00 - 18.00
  • Pole Sport (дитяча група) тренер Загребенюк Оленазал «Pole Dance»
    17.30 - 18.30
  • Тхеквандо тренер Мостіпака Сергійзал єдиноборств
    17.30 - 20.00
  • Плавання «Батьки і діти» тренер Гринів Оксанабасейн, I поверх
    18.00 - 18.50
  • Crossfit тренер Владислав Демецькийзал «Titan Box»
    18.00 - 19.00
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців) тренер Михайловський Валерійзал «Titan Box»
    18.00 - 19.00
  • Crossfit-важка атлетика тренер Антонюк Олександрзал «Titan Box»
    18.00 - 19.00
  • Pole Dance тренер Афанасьєва Тетяназал «Pole Dance»
    18.00 - 19.00
  • Спортивні танці викладач Михайлов Олександрзал №1
    18.00 - 19.00
  • Аквааеробіка тренер Гринів Оксанабасейн, I поверх
    19.00 - 19.50
  • Танцювальная Аеробіка (Go-Go) тренер Гук Оленазал №1
    19.00 - 20.00
  • Crossfit тренер Михайловський Валерійзал «Titan Box»
    19.00 - 20.30
  • Zumba (Зумба) тренер Гук Світланазал №1
    20.00 - 21.00
  • Ку-до тренер Титаренко Леонідзал єдиноборств
    20.00 - 21.20
  • Pole Dance тренер Молчанова Мариназал «Pole Dance»
    20.30 - 21.30
Вівторок
14.00
Pole Sport
тренер Загребенюк Олена
14.30
15.30
зал «Pole Dance»
15.00
16.00
17.00
Pole Sport (дитяча група)
тренер Загребенюк Олена
17.30
18.30
зал «Pole Dance»

Pole Dance
тренер Афанасьєва Тетяна
18.00
19.00
зал «Pole Dance»
18.00
19.00
20.00
Pole Dance
тренер Молчанова Марина
20.30
21.30
зал «Pole Dance»
21.00

Вівторок

  • Pole Sport тренер Загребенюк Оленазал «Pole Dance»
    14.30 - 15.30
  • Pole Sport (дитяча група) тренер Загребенюк Оленазал «Pole Dance»
    17.30 - 18.30
  • Pole Dance тренер Афанасьєва Тетяназал «Pole Dance»
    18.00 - 19.00
  • Pole Dance тренер Молчанова Мариназал «Pole Dance»
    20.30 - 21.30
Вівторок
19.00
Танцювальная Аеробіка (Go-Go)
тренер Гук Олена
19.00
20.00
зал №1
Танцювальная Аеробіка (Go-Go)танець, з елементами енергійних аеробних дій, гнучких і пластичних рухів еротичного характеру та танцювальних зв’язок, що красиво змінюють одна одну

Вівторок

  • Танцювальная Аеробіка (Go-Go) тренер Гук Оленазал №1
    19.00 - 20.00
Вівторок
10.00
Аквааеробіка
тренер Крушниська Тетяна
10.00
10.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату
11.00
Аквамама
тренер Гук Наталя
11.00
11.50
басейн, I поверх
Аквамаматанцювальна аеробіка у воді для майбутніх мам
12.00
13.00
14.00
15.00
Дитячі групи з плавання
тренер Наумов Юрій
15.00
15.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
16.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Сергій
16.00
16.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
17.00
Дитячі групи з плавання
тренер Гринів Оксана
17.00
17.55
басейн, I поверх
Дитячі групи з плаваннязаняття у басейні із навчанням плаванням, освоєння різних технік та стилів, оздоровчі тренування
18.00
Плавання «Батьки і діти»
тренер Гринів Оксана
18.00
18.50
басейн, I поверх
Плавання «Батьки і діти»група, створена спеціально для занять дітей разом із батьками
19.00
Аквааеробіка
тренер Гринів Оксана
19.00
19.50
басейн, I поверх
Аквааеробікакомплексний вплив гімнастичних та аеробних вправ у воді, з високою ефективністю для організму без перевантаження опорно-рухового апарату

Вівторок

  • Аквааеробіка тренер Крушниська Тетянабасейн, I поверх
    10.00 - 10.50
  • Аквамама тренер Гук Наталябасейн, I поверх
    11.00 - 11.50
  • Дитячі групи з плавання тренер Наумов Юрійбасейн, I поверх
    15.00 - 15.55
  • Дитячі групи з плавання тренер Гринів Сергійбасейн, I поверх
    16.00 - 16.55
  • Дитячі групи з плавання тренер Гринів Оксанабасейн, I поверх
    17.00 - 17.55
  • Плавання «Батьки і діти» тренер Гринів Оксанабасейн, I поверх
    18.00 - 18.50
  • Аквааеробіка тренер Гринів Оксанабасейн, I поверх
    19.00 - 19.50
Вівторок
16.00
Тхеквандо
тренер Михайловський Валерій
16.30
18.00
зал єдиноборств

Тхеквандо
тренер Мостіпака Сергій
17.30
20.00
зал єдиноборств
17.00
18.00
19.00
20.00
Ку-до
тренер Титаренко Леонід
20.00
21.20
зал єдиноборств
21.00

Вівторок

  • Тхеквандо тренер Михайловський Валерійзал єдиноборств
    16.30 - 18.00
  • Тхеквандо тренер Мостіпака Сергійзал єдиноборств
    17.30 - 20.00
  • Ку-до тренер Титаренко Леонідзал єдиноборств
    20.00 - 21.20
Вівторок
20.00
Zumba (Зумба)
тренер Гук Світлана
20.00
21.00
зал №1
Zumba (Зумба) найвідоміший фінтес-танець у світі. Це запальні ритми, під які можна і потанцювати, і зайнятися спортом, і втратити зайві кілограми. І головне — з посмішкою та задоволенням

Вівторок

  • Zumba (Зумба) тренер Гук Світланазал №1
    20.00 - 21.00
Вівторок
17.00
Crossfit-Junior
тренер Дацюк Олексій
17.00
18.00
зал «Titan Box»

Crossfit-важка атлетика
тренер Антонюк Олександр
17.00
18.00
зал «Titan Box»
18.00
Crossfit
тренер Владислав Демецький
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців)
тренер Михайловський Валерій
18.00
19.00
зал «Titan Box»

Crossfit-важка атлетика
тренер Антонюк Олександр
18.00
19.00
зал «Titan Box»
19.00
Crossfit
тренер Михайловський Валерій
19.00
20.30
зал «Titan Box»
20.00

Вівторок

  • Crossfit-Junior тренер Дацюк Олексійзал «Titan Box»
    17.00 - 18.00
  • Crossfit-важка атлетика тренер Антонюк Олександрзал «Titan Box»
    17.00 - 18.00
  • Crossfit тренер Владислав Демецькийзал «Titan Box»
    18.00 - 19.00
  • Crossfit-Beginer (Кросфіт для початківців) тренер Михайловський Валерійзал «Titan Box»
    18.00 - 19.00
  • Crossfit-важка атлетика тренер Антонюк Олександрзал «Titan Box»
    18.00 - 19.00
  • Crossfit тренер Михайловський Валерійзал «Titan Box»
    19.00 - 20.30
Вівторок
09.00
Pilates (Пілатес)
тренер Пастух Тетяна
09.00
10.00
зал №1
Pilates (Пілатес)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Пілатес для вагітних
тренер Загребенюк Олена
16.00
17.00
зал №1
Пілатес для вагітнихзаняття із класичними вправами по протоколу Пілатесу, адаптовиних для вагітної жінки

Вівторок

  • Pilates (Пілатес) тренер Пастух Тетяназал №1
    09.00 - 10.00
  • Пілатес для вагітних тренер Загребенюк Оленазал №1
    16.00 - 17.00
Вівторок
15.00
Танці (дитяча група)
викладач Кліменко Ольга
15.30
20.00
зал №2

Спортивні танці
викладач Михайлов Олександр
18.00
19.00
зал №1
16.00
17.00
18.00
19.00

Вівторок

  • Танці (дитяча група) викладач Кліменко Ольгазал №2
    15.30 - 20.00
  • Спортивні танці викладач Михайлов Олександрзал №1
    18.00 - 19.00
No groups available!