Актуальний розклад на середу
Тренажерний зал працює сьогодні з 7:00 до 22:00
Кросфіт зал «Titan Box» працює сьогодні з 8:00 до 21:00
- Усі групові тренування
- Jumping
- POLE DANCE
- Аеробіка (Functional training)
- Аеробіка (Step)
- АЕРОБІКА & ФІТНЕС
- ДИТЯЧІ
- ЄДИНОБОРСТВА
- КРОСФІТ
- РОЗУМНЕ ТІЛО
- ТАНЦЮВАЛЬНІ
Середа | |
---|---|
07.00 | Бокс тренер Мазур Андрій 07.15 08.15 зал єдиноборств |
08.00 | |
09.00 | Crossfit-Basic тренер Юлія Одарич 09.00 10.00 зал «Titan Box» Pilates (Пілатес) тренер Оксана Деркач 09.00 10.00 зал аеробіки Pilates (Пілатес)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок |
10.00 | |
11.00 | |
12.00 | |
13.00 | |
14.00 | Crossfit тренер Михайловський Валерій 14.00 15.00 зал «Titan Box» |
15.00 | Тхеквондо (молодша група) тренер Михайловський Валерій 15.30 16.30 зал єдиноборств Тхеквондо (старша група) тренер Михайловський Валерій 16.30 17.30 зал єдиноборств Crossfit тренер Владислав Демецький 17.00 17.00 зал «Titan Box» Crossfit тренер Назар Зозуля 17.00 18.00 зал «Titan Box» |
16.00 | |
17.00 | |
18.00 | Crossfit тренер Михайловський Валерій 18.00 19.00 зал «Titan Box» Повітряна гімнастика полотна+кільця з 8 років, тренер Афанасьєва Тетяна 18.00 19.00 зал «Fly Dance» Pole Dance з 8 років, тренер Афанасьєва Тетяна 18.00 19.00 зал «Fly Dance» Джампінг (Sky Jumping) тренер Мозолюк Любов 18.30 19.30 синій зал Степ-аеробіка тренер Галузінська Юлія 19.00 20.00 рожевий зал Степ-аеробікаінтенсивне кардіо-тренування зі степами Exotic Pole Dance тренер Афанасьєва Тетяна 19.00 20.00 зал «Fly Dance» Pilates (Пілатес) тренер Оксана Деркач 19.00 20.00 зал аеробіки Pilates (Пілатес)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок Crossfit тренер Михайловський Валерій 19.00 20.30 зал «Titan Box» Тайський бокс муай тай (старша група) тренер Пацерук Олександр 19.00 21.00 зал єдиноборств Джампінг (Sky Jumping) тренер Мозолюк Любов 19.30 20.30 синій зал Crossfit тренер Владислав Демецький 20.00 21.00 зал «Titan Box» Pole Dance тренер Припишняк Тетяна 20.00 21.00 зал «Fly Dance» |
19.00 | |
20.00 |
Середа
-
Бокс тренер Мазур Андрій07.15 - 08.15
-
Crossfit-Basic тренер Юлія Одарич09.00 - 10.00
-
Pilates (Пілатес) тренер Оксана Деркач09.00 - 10.00
-
Crossfit тренер Михайловський Валерій14.00 - 15.00
-
Тхеквондо (молодша група) тренер Михайловський Валерій15.30 - 16.30
-
Тхеквондо (старша група) тренер Михайловський Валерій16.30 - 17.30
-
Crossfit тренер Владислав Демецький17.00 - 17.00
-
Crossfit тренер Назар Зозуля17.00 - 18.00
-
Crossfit тренер Михайловський Валерій18.00 - 19.00
-
Повітряна гімнастика полотна+кільця з 8 років, тренер Афанасьєва Тетяна18.00 - 19.00
-
Pole Dance з 8 років, тренер Афанасьєва Тетяна18.00 - 19.00
-
Джампінг (Sky Jumping) тренер Мозолюк Любов18.30 - 19.30
-
Степ-аеробіка тренер Галузінська Юлія19.00 - 20.00
-
Exotic Pole Dance тренер Афанасьєва Тетяна19.00 - 20.00
-
Pilates (Пілатес) тренер Оксана Деркач19.00 - 20.00
-
Crossfit тренер Михайловський Валерій19.00 - 20.30
-
Тайський бокс муай тай (старша група) тренер Пацерук Олександр19.00 - 21.00
-
Джампінг (Sky Jumping) тренер Мозолюк Любов19.30 - 20.30
-
Crossfit тренер Владислав Демецький20.00 - 21.00
-
Pole Dance тренер Припишняк Тетяна20.00 - 21.00
Середа | |
---|---|
18.00 | Джампінг (Sky Jumping) тренер Мозолюк Любов 18.30 19.30 синій зал Джампінг (Sky Jumping) тренер Мозолюк Любов 19.30 20.30 синій зал |
19.00 | |
20.00 |
Середа
-
Джампінг (Sky Jumping) тренер Мозолюк Любов18.30 - 19.30
-
Джампінг (Sky Jumping) тренер Мозолюк Любов19.30 - 20.30
Середа | |
---|---|
18.00 | Повітряна гімнастика полотна+кільця з 8 років, тренер Афанасьєва Тетяна 18.00 19.00 зал «Fly Dance» Pole Dance з 8 років, тренер Афанасьєва Тетяна 18.00 19.00 зал «Fly Dance» |
19.00 | Exotic Pole Dance тренер Афанасьєва Тетяна 19.00 20.00 зал «Fly Dance» |
20.00 | Pole Dance тренер Припишняк Тетяна 20.00 21.00 зал «Fly Dance» |
Середа
-
Повітряна гімнастика полотна+кільця з 8 років, тренер Афанасьєва Тетяна18.00 - 19.00
-
Pole Dance з 8 років, тренер Афанасьєва Тетяна18.00 - 19.00
-
Exotic Pole Dance тренер Афанасьєва Тетяна19.00 - 20.00
-
Pole Dance тренер Припишняк Тетяна20.00 - 21.00
Середа | |
---|---|
19.00 | Степ-аеробіка тренер Галузінська Юлія 19.00 20.00 рожевий зал Степ-аеробікаінтенсивне кардіо-тренування зі степами |
Середа
-
Степ-аеробіка тренер Галузінська Юлія19.00 - 20.00
Середа | |
---|---|
19.00 | Степ-аеробіка тренер Галузінська Юлія 19.00 20.00 рожевий зал Степ-аеробікаінтенсивне кардіо-тренування зі степами |
Середа
-
Степ-аеробіка тренер Галузінська Юлія19.00 - 20.00
Середа | |
---|---|
18.00 | Джампінг (Sky Jumping) тренер Мозолюк Любов 18.30 19.30 синій зал Степ-аеробіка тренер Галузінська Юлія 19.00 20.00 рожевий зал Степ-аеробікаінтенсивне кардіо-тренування зі степами Джампінг (Sky Jumping) тренер Мозолюк Любов 19.30 20.30 синій зал |
19.00 | |
20.00 |
Середа
-
Джампінг (Sky Jumping) тренер Мозолюк Любов18.30 - 19.30
-
Степ-аеробіка тренер Галузінська Юлія19.00 - 20.00
-
Джампінг (Sky Jumping) тренер Мозолюк Любов19.30 - 20.30
No groups available in kids category!
Середа | |
---|---|
07.00 | Бокс тренер Мазур Андрій 07.15 08.15 зал єдиноборств |
08.00 | |
09.00 | |
10.00 | |
11.00 | |
12.00 | |
13.00 | |
14.00 | |
15.00 | Тхеквондо (молодша група) тренер Михайловський Валерій 15.30 16.30 зал єдиноборств Тхеквондо (старша група) тренер Михайловський Валерій 16.30 17.30 зал єдиноборств |
16.00 | |
17.00 | |
18.00 | |
19.00 | Тайський бокс муай тай (старша група) тренер Пацерук Олександр 19.00 21.00 зал єдиноборств |
20.00 |
Середа
-
Бокс тренер Мазур Андрій07.15 - 08.15
-
Тхеквондо (молодша група) тренер Михайловський Валерій15.30 - 16.30
-
Тхеквондо (старша група) тренер Михайловський Валерій16.30 - 17.30
-
Тайський бокс муай тай (старша група) тренер Пацерук Олександр19.00 - 21.00
Середа | |
---|---|
09.00 | Crossfit-Basic тренер Юлія Одарич 09.00 10.00 зал «Titan Box» |
10.00 | |
11.00 | |
12.00 | |
13.00 | |
14.00 | Crossfit тренер Михайловський Валерій 14.00 15.00 зал «Titan Box» |
15.00 | |
16.00 | |
17.00 | Crossfit тренер Владислав Демецький 17.00 17.00 зал «Titan Box» Crossfit тренер Назар Зозуля 17.00 18.00 зал «Titan Box» |
18.00 | Crossfit тренер Михайловський Валерій 18.00 19.00 зал «Titan Box» |
19.00 | Crossfit тренер Михайловський Валерій 19.00 20.30 зал «Titan Box» Crossfit тренер Владислав Демецький 20.00 21.00 зал «Titan Box» |
20.00 |
Середа
-
Crossfit-Basic тренер Юлія Одарич09.00 - 10.00
-
Crossfit тренер Михайловський Валерій14.00 - 15.00
-
Crossfit тренер Владислав Демецький17.00 - 17.00
-
Crossfit тренер Назар Зозуля17.00 - 18.00
-
Crossfit тренер Михайловський Валерій18.00 - 19.00
-
Crossfit тренер Михайловський Валерій19.00 - 20.30
-
Crossfit тренер Владислав Демецький20.00 - 21.00
Середа | |
---|---|
09.00 | Pilates (Пілатес) тренер Оксана Деркач 09.00 10.00 зал аеробіки Pilates (Пілатес)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок |
10.00 | |
11.00 | |
12.00 | |
13.00 | |
14.00 | |
15.00 | |
16.00 | |
17.00 | |
18.00 | |
19.00 | Pilates (Пілатес) тренер Оксана Деркач 19.00 20.00 зал аеробіки Pilates (Пілатес)система вправ, спрямованих на детальне вивчення та опрацювання м’язів тіла, включаючи дрібні, що не беруть участі у звичайних вправ, для збільшення рухливості суглобів, хребта та еластичності зв’язок |
Середа
-
Pilates (Пілатес) тренер Оксана Деркач09.00 - 10.00
-
Pilates (Пілатес) тренер Оксана Деркач19.00 - 20.00
No groups available in танцювальні category!
No groups available!