Персональний тренінг

Персональне тренування — заняття, участь у якому приймаєте Ви і тренер. З визначення одразу зрозуміла основна перевага такого тренування — вся увага тренера спрямована тільки на Вас.

Чому часто без особистого тренера просто не обійтись?

Якщо Ви вперше відвідуєте тренажерний зал «I Love Fitness», з Вами зустрічається інструктор залу. Це не персональний тренер, а фахівець, що ознайомить із наявним обладнанням, складе программу першого тренування, надасть поради щодо правильності виконання вправи на певному тренажері. Надалі Ви займатиметесь самостійно, при необхідності звертаючись за порадами до інструктора.
Те саме стосується кросфіт залу «Titan Box» — перше знайомство із обладнанням та принципами виконання вправ Вас знайомить черговий тренер або викладач групового заняття.

Якщо ж одразу чи згодом Ви вирішуєте займатися з персональним тренером, то гарантуєте собі:

    • неквапливий, детальний аналіз: Ваших навичок, рівня підготовки, стану здоров’я, протипоказань, мети відвідування, інших тільки Ваших особливостей. Кваліфікований тренер чудово вміє враховувати усі фактори задля складання найкращого плану тренувань та навантаження.
    • постійну увагу: персональний тренер концентрує увагу на Вас, вносить корективи прямо під час тренування, до мінімуму знижує ризик травмування.
    • результативніть:

персональний тренер підвищує результативність тренування до 100%, адже Ви не робите зайвих рухів, у Вас правильна техніка виконання, Ви навантажуєте ті м’язи, на які спрямовано вправу.

  • контроль та мотивацію: персональний тренер — та людина, яка адекватно та неупереджено оцінює Ваші вихідні дані та досягнення. Тренер не буде жаліти чи щадити Вас, знаючи потенціал та можливості Вашого тіла. Але й такого схвалення за гарну працю, як від персонального тренера, Ви не отримаєте більше ніде!

 

персональний тренер в тренажерному залі
персональне тренування з кросфіт
персональний тренер pole dance

Програми групових фітнес занять, які також можуть бути більш результативнішими з персональним тренером:

  • Pole Dance
  • Pilates
  • Йога

Залиште коментар