Йога

Тренування о 8:30 та 17:30 — у понеділок, середу та п'ятницю

Просторий і світлий зал, з новою системою кондиціонування та витяжки, панорамними вікнами. Тренуйтесь як на свіжому повітрі!

Топ 5 фактів про йогу у «I LOVE FITNESS»:

  • 1 Універсальність для жінок. Адже жінки Звертаються до йоги з різними цілями: одні хочуть зробити своє тіло сильним і гнучким, інші – зберегти молодість і добре самопочуття, треті – підготуватися до народження дитини. І кожній категорії йога підійде в якості тренінгу.

  • 2 Одне тренюування охоплює три напрямки результатів: струнка фігура, висока гнучкість, сексуальність тіла, гарний настрій.

  • 3 Комплекс вправ йоги прекрасно впливає на всі м’язи, включаючи в роботу глибокі м’язи тіла. У йозі акцент робиться на правильне дихання і зміцнення м’язів спини і преса, адже від їх тонусу багато що залежить: постава, хода, зменшення навантаження на хребет і стабільність роботи внутрішніх органів.

  • 4 У зв’язку з тим, що йога сприяє досягненню балансу, зміцненню і наповненню енергією нижніх центрів, таких як живіт, область тазу, сечостатева система, виконання деяких асан (в перекладі з санскриту “усвідомлене положення тіла”) особливо корисно саме жінкам.

  • 5 Після занять йогою ви набуває впевненості в собі, оскільки поліпшується фігура і самопочуття, заспокоюється розум.

Тренуйтесь задля здоров’я, отримуйте задоволення і пишайтеся собою!

Для Вас — тільки найкраще

Для Вас — тільки «I LOVE FITNESS»

Залиште коментар